Geri Dön

Kemal Bağcı'nın adı yaşayacak

Kemal Bağcı'nın adı yaşayacak

GEÇTİĞİMİZ yıl Gaziantep'e giden bakanları izlerken seçim otobüsü üstünde kafasını havaalanı tabelasına çarparak geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Milliyet Haber Ajansı Muhabiri Kemal Bağcı'nın adı, ailesinin oturduğu sokağa verildi.
Anadolu Basın Birliği'nin bu konudaki önerisini görüşen Gaziantep Anakent Belediyesi Meclisi, 19 Temmuz 1997'de geçirdiği talihsiz trafik kazasında yaşamını yitiren Kemal Bağcı'nın adının, şu anda eşi Elif Bağcı ve annesinin oturduğu Hoşgör Mahallesi 14. sokağa verilmesini kararlaştırdı.
Anadolu Basın Birliği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çulcuoğlu, bu anlamlı girişime verdikleri destekten dolayı, Anakent Belediye Başkanı Celal Doğan, Şahinbey Belediye Başkanı Yaşar Ağyüz ve Şehit Kamil Belediye Başkanı Mehmet Bozgeyik ile tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

Larissa Gacemer: Bacak için teşekkürlerEşi Burak Gacemer ile mutlu anlarını sık sık Instagram hesabında paylaşan Brezilyalı model Larissa Gacemer, bu kez hayranlarına şaşırtıcı bir video yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber