Geri Dön

Titan ünlüleri de çarptı

Titan ünlüleri de çarptı

Saadet zinciri diye adlandırılan Titan, maliye tarafından incelemeye alınırken, bu halkaya podyum ve müzik dünyasından bazı yıldızların da katıldığı öğrenildi

TİTAN adlı saadet zincirinin halkaları, podyum ve müzik dünyasına kadar uzandı. Bir gecede milyarlar kazanan müziğin ünlü yıldızları; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Sedat Sayan, Rafet El Roman, Grup Kargo, Melis Sökmen, Kerim Tekin, Akrep Nalan, Nadide Sultan, ünlü manken ve modeller Berke Hürcan, Başak Boztepe, Sibel Yörükoğlu, Ceyda Düvenci'yle, ünlü DJ Romina Özipekçi de Titan üyesi çıktı.
Şarkıcı kardeşi Sedat Sayan tarafından bir ay önce Titan'a üye yapıldığını söyleyen Seda Sayan, "Bu işle uğraşacak vaktim olmadığından, yeni üye bulup para falan kazanmış da değilim. Sedat'ın hatırına Titan'a üye oldum" dedi.
Seda Sayan dışında birçok insanı Titan üyesi yaptığını anlatan şarkıcı Sedat Sayan ise, bu işten iyi para kazandığını söyledi. Üye yaptığı insanlar arasından Seda Sayan'dan başka ünlü bulunmadığını belirten Sedat Sayan, "Benim sırrım" diyerek, kazandığı parayı açıklamaktan kaçındı.
Saadet zincirinin bir aylık üyesi Romina, "Çevremde Titan'a üye olup da, çok para kazanan arkadaşım var. Ama ben daha kazanamadım. Çünkü, işlerimin yoğunluğu yüzünden, altıma insan alamadım" açıklamasında bulundu.
Titancılar arasında adı geçen şarkıcı Rafet El Roman, "Kenan Şeranoğlu'nu Almanya'dan tanıyorum. İnsanların sisteme güveni artması bakımından toplantılarına katılmamı istedi. Kıramadım ve bir kere toplantılarına gittim" dedi.
İzmir Fuarı'ndaki ilk sahne çalışmasında Titan'la tanıştığını kaydeden Nadide Sultan, şunları söyledi:
"Mogambo'da, yaklaşık 800 Titan üyesinin katıldığı bir yemekte sahneye çıktım. Sistemi anlattılar. Beni üye yapan kız, `Şimdiye kadar kimseyi üye yapamadım. Bari seni üye yapayım' dedi. Kağıtları imzaladım, ama para falan vermedim. `Sisteme üç kişi katacaksın. Çok çalışırsan, çok para kazanırsın' dediler. Ama İstanbul'a dönünce Titan'la hiç ilgilenmedim."
Yine Mogambo Bar'da Titancılarla tanışan Tekin, "Mogambo'nun sahibi Hayrettin Bayhan, Titan'ın yöneticilerindenmiş. Beni üye yaptı. Bu işten çok iyi para kazanan arkadaşlarım var. Ben de çalışsam, sisteme 10 - 15 kişi kazandırsam kazanırdım, ama hiç ilgilenmedim" diye konuştu.
Bülent Ersoy'un toplantılara katılmayıp, "temsilci" gönderdiğini söyleyen Titan üyesi ünlüler, sistemden en iyi para kazananlar arasında Grup Kargo'nun yer aldığını iddia etti. Beş kişilik grup, iyi çalışıp, sisteme kattıkları üyeler sayesinde para kazandıklarını doğruladı. Kargo'nun solisti ve sevgilisi Koray Candemir sayesinde Titan üyesi olan Başak Boztepe'nin de, parasını kurtardıktan sonra ayrıldığı belirtildi.
Şarkıcı İbrahim Erkal, "Böyle işlere para kaptıracak kadar aptal değilim" derken; Eyşan Özhim, "Beni de üye yapmak istediler. Ama baktım ki, bu sistemde para, alınteri akıtılmadan, eş - dost kandırılarak kazanılıyor, üye olmadım" açıklamasında bulundu.


Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber