TikTok'un en çok kazanan isimleri

Son birkaç yılın çıkış yapan en önemli sosyal medya platformu TikTok. Diğer platformlara göre 'ünlü' olma ihtimali diğerlerine göre daha fazla olduğu için 7’den 70’e herkes TikTok kullanmaya başladı. Biz de "Madem bu kadar ünlü var. Peki, TikTok fenomenleri ne kadar kazanıyorlar?" dedik ve Molatik olduk. İşte TikTok’un en çok kazanan isimleri.

TikTok'un en çok kazanan isimleri

Spencer X

Spencer X
Eğlenceli videolarıyla dikkat çeken isimlerden birisi Spencer X. Müzik ile yeteneklerini birleştirip çektiği videolar büyük beğeni topluyor. Spencer X’in kazandığı 52,5 milyon takipçisi var ve kendisi sadece TikTok’tan 3,5 milyon dolar kazanıyor.

Q Park

Q Park
Spancer X gibi eğlenceli işlere imza atıyor Q Park. Yaptığı ‘değişik değişik’ videolarla dikkat çekiyor kendisi. Etrafındakiler "Ne yapıyor bu değişik?" diyerek tepki veriyor. Q Park’ın kazandığı para ise 24,7 milyon takipçiden 5,2 milyon dolar.

Loren Gray

Loren Gray
Dans performanslarıyla dikkat çeken isimlerden birisi Loren Gray. 18 yaşındaki başarılı TikToker müzik camiasında da adını duyuruyor. Kendisi 51,9 milyon kişi tarafından takip ediliyor. 5,3 milyon dolar kazanıyor TikTok’tan.

Dixie D’Amelio

Dixie D’Amelio
Kardeşi Charli ile birlikte TikTok’u sallayan isimlerden birisi Dixie D’Amelio. Genç fenomen dansları, kardeşiyle çektiği videolarla ile adını duyurdu. 50,7 milyon takipçiden 6,5 milyon dolar kazanıyor.

Kira Kosarin

Kira Kosarin
Kendisini TikTok’ta 25,6 milyon insan takip ediyor. Spor ve müzik videolarıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi bildi. Çeyrek milyon takipçiden 6,6 milyon dolar kazanıyor.

Avani Gregg

Avani Gregg
İlginç videolarıyla TikTok’un en sevilen isimlerinden birisi de Avani Gregg. Makyaj ve arkadaşlarıyla çektiği kareler milyonlarca kez izleniyor. Avani Gregg’i 32,6 milyon kişi takip ediyor ve kazandığı para 6,7 milyon dolar.

Joe Albanese

Joe Albanese
Şakaları, kostümlü anları, komik kareleriyle TikTok’a damga vurdu Joe Albanese. 29,4 milyon kişi takip ediyor kendisini. Kazandığı para ise 8,7 milyon dolar.

Addison Rae

Addison Rae
79,3 milyon kişi kendisini takip ediyor. Müzik, giyim, eğlenceli videolarıyla kısa sürede ünlü oldu. Sadece TikTok’tan kazandığı para ise 14,7 milyon dolar.

Charli D’Amelio

Charli D’Amelio
TikTok’ta 100 milyon takipçiyi geçen ilk isim Charli D’Amelio’ydu. Kendisini Nisan 2021 itibariyle 112,2 milyon kişi takip ediyor. 18,2 milyon dolar kazanıyor TikTok’tan.

Michael Le

Michael Le
Ortaya çıkardığı akımlar, dansları, eğlenceli videolarıyla TikTok’un en çok kazanan kişisi Michael Le oldu. 47,2 milyon takipçisi bulunuyor. Kazandığı para ise 20,4 milyon dolar.
Kaynak: RAVE Reviews

 

Bu makaleye ifade bırak