Geri Dön

Bu akşam hangi diziler var? 23 Ocak Çarşamba

Bu akşam hangi diziler var? 23 Ocak Çarşamba

Kuzey Güney

Dizi - 23.01.2013 - 20:00

Zeynep’in verdiği adrese giden Kuzey, karşılaştığı manzaradan sonra Simay’a sırtını dönüp gidemez. Ancak Kuzey’in iyi niyetle sarf ettiği çaba, herkesin unuttuğu eski bir düşmanı gün yüzüne çıkarır. Ebru’nun kızının tedavi süreciyle ilgili kararı, Güney’in köşkteki bütün huzurunu kaçırır. Öte yandan Barış, Cemre’yle yaptıkları anlaşmayı bozmak üzeredir. Ona göre artık bu sahte evlilik gerçeğe dönmelidir.

Muhteşem Yüzyıl

Dizi - 23.01.2013 - 20:00

İbrahim'in cesedi gizlice saraydan çıkarılırken, Sümbül olan biteni görür. Gece yarısı uykusundan uyandırılan Hürrem, soluğu Süleyman'ın yanında alır. Ne İbrahim vardır artık ne de eski Süleyman... Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının farkındadır.Hatice ise büyük bir aşkla bağlı olduğu İbrahim'in öldürüldüğünden habersizdir. Onun cansız bedeniyle karşılaştığında adeta yıkılır. Bir umut Süleyman'ın yanına gider. Fakat İbrahim'in ölüm emrini onun verdiğini anlaması güç olmaz. Acı gerçekle sarsılan Hatice için hayat kabusa döner.

Pis Yedili

Dizi - 23.01.2013 - 20:00

İstanbul’un varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi, çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitim’deki idealist danışman Filiz Hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz.Tek seçenek, ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz Hanım bu yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan, bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemez. Ancak altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa’nın ve Filiz Öğretmen'in destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatı değişmeye başlar.Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salça’ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üstüne getirir.Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem de uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler ve burada başaracaklardır.

Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber