Geri Dön

Kanal D bir dizisini daha bitiriyor

Kanal D’de büyük yaprak dökümü sürüyor..İşte yayından kalkacak son dizi

Kanal D bir dizisini daha bitiriyor

Kanal D’de 3 sezondur yayınlanan Galip Derviş dizisi final yapıyor. Başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in rol aldığı, dünyaca ünlü Monk’un uyarlaması olan Galip Derviş ekrana veda ediyor. Barakuda Film’in yapımcısı olduğu polisiye komedi dizisi, bu sezon Pazar akşamları 23.00'de yayınlanıyordu. Dizinin yapımcılarından Mahmut Kayımtu Galip Derviş’in 56. bölümüyle ekrana veda edeceğini açıkladı. Dizi Aralık ayı sonunda ekrana gelecek 56. bölümüyle final yapacak. Galip Derviş’in de ekrana veda etmesiyle, yeni sezonda Kanal D’nin yayından kaldırdığı 5. dizisi olacak. Kanal D Eylül ayından bugüne kadar Benim Adım Gültepe, Bana Artık Hicran De, Yalan Dünya, Urfalıyam Ezelden dizilerine ekrana sürmüş ve düşük reytinglerden dolayı yayından kaldırmıştı.


Şeref Meselesi bitecek mi?


Şeref Meselesi’nin düşük reytingler nedeniyle yayından kalkacağı iddialarına, kanal açıklama getirdi.


Kanal D’nin Kasım ayı sonunda ekrana sürdüğü iddialı dizisi Şeref Meselesi’nin düşük reytingler nedeniyle yayından kalkacağı iddialarına Kanal D’den açıklama geldi.

Kanal D, Şeref Meselesi’nin 8. bölümüyle biteceği iddiasının doğru olmadığını açıkladı. Kanal yönetiminin açıklamasında, “Şeref Meselesi tam hız devam ediyor! Şeref Meselesi dizisinin 8. bölümde yayından kaldırılacağı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı “Şeref Meselesi” dizisinin 8. bölümde yayından kaldırılacağı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Şeref Meselesi, Pazar günleri saat 20.00’de yeni bölümleri ile Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek” denildi.

Şeref Meselesi 4. bölüm fragmanı

Reytingler bekleneni vermedi

İddialı kadrosu ve uzun süren tanıtımlarla yayına başlayan Şeref Meselesi beklenen sonucu verememişti. Dizi 23 Kasım’da yayınlanan ilk bölümüyle Total’de 11, AB’de ise 3. olabilmişti. Geçen Pazar ekrana gelen 3. bölümü ise Total’de ilk 10' a girememiş ve 13. olmuştu. AB grubunda ise 3. sırada yer almıştı. Bu sezon benzer reyting oranları elde eden dizilerini yayından kaldıran Kanal D’nin bu sonuçlarla Şeref Meselesi’ni de yayından kaldırabileceği öne sürülmüştü. Ancak kanal yönetimi diziye sahip çıkarak yayınlamaya devam edeceklerini açıklamış oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber