Ünlüler arasındaki barışma furyasının asıl sebebi ne?

3 ay önce küsen Seren Serengil ile Hande Yener'i Seda Sayan barıştırdı. İkili balıkçıda buluştu. Sayan, "Hadi sarılın" deyip küslüğü bitirdi. 

Ünlüler arasındaki barışma furyasının asıl sebebi ne?

2018 ünlüler için barışma yılı oldu adeta. Zehir zemberek açıklamalar yapanlar, kavgalarını mahkemeye taşıyanlar bir bir barışmaya başladılar. Ekranda sevgi rüzgarları esiyor. Lerzan Mutlu-Seda Sayan barışmasını, Seda Sayan-Yeşim Salkım barışması takip etti. Ardından gene Seda Sayan aracılığı ile Seren Serengil-Hande Yener ikilisi barıştı. Sırada Demet Akalın-Seren Serengil barışması var ki eminim yakındır bu ikilinin bir araya gelmesi. Zamana yaymışlar belli ki. 

Keramet Seda Sayan’ın gündüz kuşağı programında aslında. Konu ve konuk sıkıntısının yaşandığı belli olan yapımı, bu ünlülerimizin bir dargın bir barışık halleri dolduruyor. Program yayına girdi gireli küs olan herkes birbirini aslında ne kadar çok sevdiğini fark ediyor. Ne uygunsuz fotoğraflar kalıyor ortada, ne de mahkemeler. Herkes bal börek… 

Zaten bütün magazin haberlerinin ana başlıklarını bu dört ünlümüzün haberleri oluşturuyor. Bu ünlülerimizin birbirleriyle olan ilişkileri Ufak Tefek Cinayetler dizisinin magazin versiyonu adeta. Kavga, mahkeme, fotoğraf derken; bir bakıyorsunuz barış mesajları verilmeye başlanmış. Tabii tüm bu gelişmeler de Seda Sayan’ın programına konu edilip tartışılyor. Araya 1-2 şarkı da sıkıştırıldı mı, program tamamlanıyor.

 


 
Şimdi Demet Akalın-Seren Serengil barışmasını bekliyoruz merakla. Barışma ortamları hemen hemen belli. Gene Seda Sayan’ın da olduğu bir balık restoranı ya da bir davet olacağı tahmin ediliyor. 

Bundan sonra ne olacak peki? Yine küsecekler tabii! Şartlar bunu gerektiriyor çünkü. Gündem yaratıp magazini meşgul etmek lazım. Kış sezonunun bitmesine 1-2 ay kaldı zaten. Birkaç konuk ve ufak tefek küsüp barışmalar ile bu sezon sona erer. Seneye Allah kerim; bakarsınız yeni yüzler katılır bu dörtlünün arasına. Ancak kim katılırsa katılsın, ana karakterlerin değişeceğini zannetmiyorum. Senaryonun ana karakterleri onlar çünkü. Bu arada barıştıklarını ilan eden ünlülerimizin arasında mahkemelik olanlar da var. Ne yapıyorlar acaba, hızlı gelişen bu ilişkiler karşısında? Barışınca davalar geri çekliyor, küsünce gene gündeme mi geliyor? Fikri olan var mı?

Bu makaleye ifade bırak