Ünlülerin merak edilen çocukları

Sinema, televizyon, sosyal medyada birçok ünlü ile karşı karşıya kalıyoruz. Çoğunun hayatını detaylarına kadar biliyoruz. Ancak bazıları var ki ailelerini ve çocuklarını bu camiadan uzak tutuyorlar. İşte ünlülerin merak edilen çocukları.

Ünlülerin merak edilen çocukları

Şener Şen - Bengü Şen
 

Şener Şen - Beng&uuml; Şen<br />
&nbsp;
Sadece baba tarafından değil anne tarafında da ünlü Bengü Şen. Şener Şen ve Şermin Hürmeriç’in çocuğu olan Bengü Şen kameralardan uzak bir yaşam sürüyor. Başarılı bir iş insanı kendisi. Babasına da oldukça fazla benziyor.
 

Ceylan - Melodi
 

Ceylan - Melodi<br />
&nbsp;
‘Küçük Ceylan’ olarak hayatımıza girdiği için hala onu ‘Küçük Ceylan’ olarak hatırlıyoruz ancak o müzikteki başarısının yanında iyi de bir anne. Kameralardan uzak tuttuğu kızı Melodi’nin her daim yanında olmaya çalışıyor.
 

Mehmet Ali Erbil - Sezin Erbil
 

Mehmet Ali Erbil - Sezin Erbil<br />
&nbsp;
Çoğumuz Yasmin Erbil’i biliyoruz. Gerçi bir dönem Sezin Erbil de adından çokça söz ettiriyordu ancak sonralarında kendini geriye çekti. Mehmet Ali Erbil’in büyük kızı Sezin şimdilerde ailesine ve işine vakit ayırıyor.

Hakan Peker - Burak Peker
 

Hakan Peker - Burak Peker<br />
&nbsp;
Ben çocuktum gençliğinin zirvesini yaşayan Hakan Peker, ben orta yaşlara gelmek üzereyim hala genç. Evet, kendisinin kocaman bir oğlu var. Hatta paylaştıkları fotoğrafta oğlu değil de kardeşi gibi duruyor Burak Peker. Maşallah diyelim Hakan Peker’e.
 

Oya Başar - Ayşe Kırca
 

Oya Başar - Ayşe Kırca<br />
&nbsp;
Oya Başar’ın Levent Kırca ile olan evliliğinden dünyaya gelen Ayşe Kırca da anne babasının yolundan ilerliyor.
 

Sibel Turnagöl - Sadri Alışık
 

Sibel Turnag&ouml;l - Sadri Alışık<br />
&nbsp;
Dedesi Sadri Alışık’ın ismini taşıyan Sadri Alışık ‘hık demiş’ babası Kerem Alışık’ın burnundan düşmüş. Zaman zaman annesi Sibel Turnagöl ile magazincilere yakalanıyorlar. Kamera karşısında da yer alıyor.
 

Tugay Kerimoğlu - Berke Kerimoğlu
 

Tugay Kerimoğlu - Berke Kerimoğlu<br />
&nbsp;
Babasının aynısı olan çocuklar kategorisine giren Berke Kerimoğlu efsane isim Tugay Kerimoğlu’nun yolunda ilerlemek yerine yolunu sinemada çizdi.
 

Mehmet Aslantuğ - Can Aslantuğ
 

Mehmet Aslantuğ - Can Aslantuğ<br />
&nbsp;
Türkiye’nin parmak ısırtan çifti Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ çiftinin çocukları Can Aslantuğ anne babasıyla kaliteli vakit geçirip, bunu paylaşmayı da seven biri.
 

Zafer Ergin - Esra Ergin
 

Zafer Ergin - Esra Ergin<br />
&nbsp;
Arka Sokaklar’ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin’in kızı Esra Ergin babası gibi kameralar önünde yer almayı tercih etmedi. Daha geri planda kaldı.
 

Aydan Şener - Ecem Akbin
 

Aydan Şener - Ecem Akbin<br />
&nbsp;
Türk sinemasının en güzel isimlerinden Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin de annesinin yolundan ilerliyor. Çeşitli projelerde yer alıp, kamera karşısına geçiyor başarılı isim.
 
selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak