Geri Dön

Al valizi eline

Al valizi eline


Evet evet. Alın valizinizi elinize ve geçin aynanın karşısına. Nasıl? Komik değil mi? Değiştirin onu... Gidin sizi taşıyabilecek bir bavul satın alın


       Havaalanında uçağının kalkış saatini bekleyen bir kız arkadaşıma yakışıklı bir delikanlı şöyle bir laf atmış: "Çantana girecek kadar küçülebilirim". Onda bu denli küçülme isteği yaratan şüphesiz arkadaşımın cazibesi. Ama işin içinde bavulunun payı da var... Gerçekten. Bavul taşımak ne zordur biliriz. Hele ince ve zarif bir kadınsanız karizmayı bozmadan o bavulu taşımak için şekilden şekile girersiniz. O durumda cazibeli gözükmek zor iştir. Sizin valizi değil valizin sizi taşıması önemlidir. Bavulunuzu veya seyahat çantanızı doğru seçmeniz gerekir. Tekerlekli olanlar her zaman iyidir. Kaldırmak zorunda kalmazsınız. Bavulların da modası var, renkleri, modelleri var, in’leri out’ları var, markaları var...

     Çansa
       Son yıllarda ürettiği Aquasport adlı spor seyahat çantaları çok tuttu. 20 - 25 tane modeli olan bu marka özellikle gençlere hitap ediyor. Siyah, lacivert kırmızı, yeşil, haki, sarı gibi renkleri var. Fiyatları 2,5 milyon ile 6 milyon arasında değişiyor. (Tel:526 41 86)

     Delsey
       Delsey bu yıl, yaz yolculuklarını hem renklendirecek hem de ödüllendirecek. Volume Serisi’nin yeni yaz renklerini vitrinlere yerleştiren Delsey aynı zamanda 49 milyon 600 bin lira değerindeki makyaj çantası armağanlı. Volume Serisinin, yaz renkleri imagine kırmızısı, sarı, açık gri ve lavantadan oluşuyor. Volume Standart serisinin fiyatları 84 milyonla 99 milyon 800 bin arasında değişiyor.

     Samsonite
       Çanta ve valizde tüm dünyada kalitenin simgesi olan ve Türkiye’de 17 yıldan bu yana Desa güvencesiyle tüketiciye ulaşan Samsonite, milenyumun ilk yazına yüzde 25’lik bir fiyat avantajıyla girdi. Yazın tüm güzelliklerinden yararlanmak isteyenler, Desa’nın Türkiye çapındaki 140 yetkili satış noktasından Samsonite valizlere ulaşabilecekler. Samsonite valizlerin üç boyu var. En büyük boy valiz 123 milyon, küçük valiz 112 milyon 500 bin, makyaj çantası ise 66 milyon lira.

     Ermenegilno Zegna
       Erkek giyimin seçkin adı Ermenegilno Zegna yepyeni bir deri koleksiyonu çıkardı. Bu koleksiyonun bir de Traveller serisi var. Seride iki tane seyahat çantası bulunuyor. Biri büyük biri küçük. Her iki modelinde siyahı ve kahverengisi var. Küçük modelin satış fiyatı 480 milyon, büyük olan ise 620 milyon lira.

     Louis Vuitton
       150 yıldır seyahat sektörüne hizmet eden Louis Vuitton bu yaz için tekerlekli bavulu olan Pegase’i Damier kanvasından üretti. Modernliği, şıklığı ve hafifliği ile hem kadınların hemde erkeklerin gözdesi olacak bu modelin tekerlekleri sessiz, kullanışlı ve sağlam. Dışında bulunan geniş gizli bölümüne biletinizi ve pasaportunuzu rahatça yerleştirebilirsiniz. Fiyatı 684 milyon lira. Aynı valizin LV baskılısıda mevcut.

     Kipling
       1987 yılından bu yana dünya üzerinde 50 ülkede kendi mağazalarında satış yapan Kipling bu yıl Türkiye’ye de geldi. Kipling’in bugüne kadar ki en sadık kullanıcıları sahne ve sinema dünyasının ünlüleriydi. Kevin Costner, Jim Carrey, Sandra Bullock ve John Travolta bu farklı görünümlü, sıradışı ama gösterişli olmayan tarzı seçen ünlülerden yalnızca birkaçı.
       Kipling’in İlkbahar/Yaz 2000 Koleksiyonu Basic serisi öne çıkıyor. Serinin favori renkleri ise çilek kırmızısı, nane yeşili ve beyaz. Fiyatlar ise 21 milyon 700 bin ile 39 milyon 300 bin arasında değişiyor.
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber