Geri Dön
VitrinZorunlu Hatırlatma

Zorunlu Hatırlatma

Son günlerde kimi sosyal medya hesaplarında ve kimi köşe yazılarında Milliyet ile ilgili gerçek dışı bilgiler ve bu yanlış bilgilere dayalı haksız yorumları üzülerek izliyoruz.

Zorunlu Hatırlatma

Bu çerçevede 26 Mayıs 2017 tarihli açıklamamızı bir kez daha hatırlatmak zorunluluk halini almıştır. Dileriz bu açıklamadan sonra son günlerde çeşitli mecralarda gazetemiz hakkında yorum yapanlar daha insaflı ve hakkaniyetli olurlar.

Saygılarımızla.

MİLLİYET’TEN AÇIKLAMA

24 Mayıs 2017 tarihinde 2K Media (Best Mekan Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) tarafından düzenlenen ‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni’ adlı organizasyonda, imtiyaz haklarına sahip olduğumuz, basın sektörünün en köklü ve dev markaları “Milliyet” ve “Vatan” markalarının, gazetelerimizin hiçbir onayı ve izni olmaksızın kullanıldığını ve çeşitli mecralarda adı geçen organizasyonla anılarak yayımlandığını öğrenmiş bulunuyoruz. Gazetelerimizin kurumsal olarak düzenlemiş olduğu ödül törenleri aşağıda yer almakta olup, yayın kuruluşlarımızca başka bir ödül verilmemektedir.

● Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri

● Haldun Taner Yılın Öykücüsü Ödülü

● Örsan Öymen Yılın Araştırmacılık Ödülü ve

● Abdi İpekçi Yılın Gazetecilik Ödülü

Gazetelerimizin, adı geçen organizasyona/ödül törenine sponsor olmadığını, herhangi bir ilgisinin bulunmadığını bildiririz.

Söz konusu törenin ödül sahiplerini tebrik eder, organizasyonu gerçekleştiren 2K Media (Best Mekan Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) ile ilgili olarak da yasal müracaatlarımızı başlatmış bulunduğumuzu bildiririz.

Kamuoyuna duyurulur.

MİLLİYET GAZETECİLİK VE YAYINCILIK A.Ş.

Zorunlu Hatırlatma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler