19 Ekim haftası burç yorumları

18 Ekim 2020

Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Yılın 2nci haftası ile birlikte kişisel gelişiminize yönelerek sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız faydanıza olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız., Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Koçlar karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağından sizde değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine ya gitmeyecek ya da giderek birlikteliğinizi sona erdireceksiniz. Beraberliği olmayan Koç burçları ise size ilgisi olan kişinin yakınlaşması ile sürpriz bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü sizi özgürleştirecek güçlü kılacak enerjiler ile dolu bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda finansal olarak ta şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin ve uzun zamandır ertelediğiniz görüşmelerinizi hafta boyunca yapmaya odaklanın. Bu hafta işiniz ile ilgili yeni teklifler alabilir aynı anda iki iş birden yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise siz bekar Boğalar işiniz gereği tanıyacağınız biri ile romantik bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Evli ya da beraberliği devam eden Boğa’lar endişeleriniz ortadan kalkıyor birlikte olduğunuz insanın üzerine düşen fedakarlığı yapması ile güven duygunuzu kazanacak ve ilişkinizi hayatınızın merkezine taşıyabileceksiniz.

İKİZLER: Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Kendinize her konuda yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta ayrılık kararı aldığınız ilişkiniz ile ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilir ilişkinize bir şans daha tanıyarak olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Bekar İkizler bu hafta sonuna doğru etkilendiğiniz kişi ile romantik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte. Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmemeli kendi sorumluluklarınızı yerine getirip beklemede kalarak hareket etmelisiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavrınızı koruduğunuzda hem saygınlığınızı hem kazanımlarınızı arttıracaksınız. Hafta ortasından itibaren finansal akışınızda rahatlamalar söz konusu bu süre içinde hesaplarınızda incelemelerde bulunmanız gözden kaçırdığınız alacaklarınızı isteyebilirsiniz haftanın ilerleyen günleri ile birlikte önemli fırsatlar ve iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşırı güven ve sevginin karşılığını alamadığınız düşüncesi sizlere ayrılık kararı almanıza neden olabilir. Bekar Yengeçler bu hafta yakınlaşmalılar söz konusu olabilir.

ASLAN: Gökyüzü sizler için pozitif enerjileri barındırıyor bu hafta yolunda gitmeyen pek çok şeyin üstesinden geleceksiniz. Hayata karşı sorumluluklarınızda kazanımlarınızda artmaya başlıyor her bakımdan. Hangi işi yapıyor olursanız olun zamanı doğru kullanabilmeniz için akılcı çözümler ve sizi seven kişilerin yorumlarını dikkate alarak uygulamanız da önem taşımakta. Bunu başardığınızda ne zamansızlıktan ne çaresizlikten şikayet etmeyecek ve çok daha verimli olabileceksiniz. Sağlığınızla ilgili ise üşütmeye bağlı iltihapları önemseyin ve dikkatli davranın. Yeni bir iş yapmayı düşünen Aslan burçları bu hafta beklediğiniz şartların oluşması ile olumlu girişimlerde bulunabilirler. Resmi ve bürokratik engelleriniz varsa bu hafta hepsi çözüme kavuşuyor. Bu hafta yurt dışı ile ilgili eğitim ya da işiniz ile ilgili başvuruda bulunduğunuz talepleriniz olumlu şekilde neticelenebilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa değerlerde buluşarak biz olabilmenin getirdiği güzellikleri yaşamın her alanında etkili ve pozitif şekilde deneyimleyemeye başlıyorsunuz kıymet bilin ve bu güzellikleri koruyarak ilerleyin. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.

BAŞAK: Bu hafta İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz. Atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir. Özel hayatınızda ise iş ve ailevi stresinizi eş yada sevgilinize yansıttığınız takdirde ilişkinize zarar verebilirsiniz. Bekar Başak’lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar birlikte olduğunuz kişinin bir yalanını yakalayarak ondan tamamen uzaklaşabilirsiniz.

 

TERAZİ: Gökyüzü iş hayatınızda şartlarınızın iyileşmeye başlaması ile birlikte başvuru ve girişimlerinizin olumlu yaklaşımları beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjiler ile enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizde ki problemleri de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş hayatınızda yaşanan gerginlikler ortadan kalkıyor Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ne kadar özverili davransanız karşılığını aşk ile alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk enerjileri hakim gökyüzünde sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

Yazının devamı...