Yılbaşında sizin de şoförlü bir aracınız olabilir

Bee34 özel şoförlü araç filosuyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Hele yılbaşına özel olarak hazırladıkları paket pek bir kullanışlı

Yılbaşında sizin de şoförlü bir aracınız olabilir

Oh be sonunda bitiyor 2013!
2014 bizim yılımız olsun mu? Böyle diye diye 2058’in gelecek olmasından korksam da 2014 bizim yılımız olsun diyorum.
Herkes yeni yılla ilgili kararlarını aldı mı? Bu yıl hayatınızın aşkını bulmaya, kendinizi işte daha az yıpratıp iç sesinizi daha fazla dinlemeye, bol baklavalı karın kası yapmaya, ailenize daha fazla vakit ayırmaya hazır mısınız? Bu liste tamamsa, bir de yılbaşı gecesi programınız belli mi diye sormak isterim. O da mı belli? Peki koşturmacayla geçecek olan yılbaşı gününü organize ettiniz mi?
Sabah kalkacaksınız, çocuklar bir şekilde anneanne veya babaanneye postalanacak, oradan kuaför, manikür, pedikür; kuru temizlemeden eşinizin takım elbisesi, terziden de boyunu kısalttığınız etek alınacak. İki arada bir derede çocuğunuzun yüzme dersi var, çıkmadan önce arkadaşlarınızla evde birer kadeh içki içeceksiniz ya, alışveriş de yapmanız gerek... Tüm bu yoğunluğun üstesinden gelebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey Bee34.

Yılbaşına özel 10 saati 300 lira
Bee34 bu yıl hizmete giren bir şoförlü araç firması. Gözünüz hemen korkmasın, saat başına 20 lira ve kilometre başına cüzi bir miktar ödeyerek İstanbul’daki hayatınızı kolaylaştıracak bir şoförlü aracınız olabilir.
Olay bu kadarla bitmiyor tabii ki. Yılbaşı gününe dönecek olursak, Bee34’ün sunduğu “Yılbaşı günü özel paketi”, ödeyeceğiniz 300 lira karşılığında size tam 10 saatlik bir şoförlü araç tahsis ediyor. Sizi sabah evinizden alıyor, çocuğunuzu annenize bırakıyor, terzinize, kuru temizlemecinize uğruyor, sonra çocuğunuzu yüzme dersine götürüyor, ders bitince çantasını bile toparlayıp eve bırakıyor.
Sizi alıp alışverişe götürüyor, paketleri eve teslim ediyor, gece sizi gideceğiniz mekana bırakıyor, “al” dediğiniz saatte de alıyor. Park derdi, adres bulma derdi yok.

Yakında Ankara ve İzmir’de de olacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin lüks otomobil ile yolcu taşımacılığı konusunda yaptığı yeni düzenlemeyle hayata geçen Bee34, yakın zamana Bee35, Bee06 ve katları olarak da diğer şehirlerimizde hizmet vermeye başlayacak.
Ev hanımları, işkadınları ve işadamları, yoğun bir şekilde misafir ağırlayan şirketler... Kısacası Bee34, trafikle ilgili her türlü derde çok ucuza derman oluyor. Bir de kadın şoförleri var hem de tekvando eğitimi almış. Özellikle Ortadoğu’dan gelen misafirler eşleri için kadın şoför talep ediyormuş. “Korsan taksiler de var” mı demiştiniz? Duymamış olalım lütfen.

Yeni yıla yeni bir cilt

MEDİKAL estetik doktoru Pınar Karagülle ile yılbaşı gecesi için en hızlı sonucu alabileceğim bakımlar üzerine konuşmak için buluştuk. Ben “Cildim hassas, yanağımı okşasan kızarır” diye anlatadururken o, hazırladığı bir karışımı sürmeye başlamıştı bile. Yarım saat sonraki sonuç müthişti! Bu karışımın adı Biyodinamik Cilt Onarım Maskesi’ymiş. Bir nevi kimyasal peeling ama ağrı, sızı, yanma, kızarıklık, ödem yok. Cilt rengi, dokusu değişiyor.
Her cilde özel bir karışım hazırlanıyor. Maskenin içindeyse altın çilek ekstresi, elastikiyet ve nem kaybını önleyen anti-aging bileşenler varmış.
Türkiye’de iki aylık bir geçmişi var bu maskenin. İtalya, İsviçre ve Rusya’da çok popülermiş. Maskenin en büyük hayranı olan ünlü kimmiş dersiniz? George Clooney!