Geri Dön

Başkan Erdem’den vatandaşlara kahve ikramı

Başkan Erdem’den vatandaşlara kahve ikramı

Başkan Erdem’den vatandaşlara kahve ikramı

Ceyhun ÖZER/CEYHAN(Adana),(DHA)- CEYHAN Belediye Başkanı Hülya Erdem, Dünya Kahve Günü nedeniyle Ceyhanlı vatandaşlara kahve ikram etti.
Ceyhan Belediyesi, 'Dünya Kahve Günü' etkinlikleri kapsamında Atatürk Kent Meydanı'na stant kurarak kahve ikramında bulundu. Başkan Hülya Erdem Ceyhanlı vatandaşlara kendi elleriyle kahve ikram ederek belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi. Yapılan kahve ikramından dolayı memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve ekibine teşekkür etti.
Vatandaşlarla iç içe olmayı sevdiğini dile getiren Başkan Erdem, bir fincan kahvenin içindeki dostluk ve paylaşımla yeni güne başlayarak vatandaşları mutlu ettiklerini dile getirdi. Başkan Erdem, “Onlar mutlu oldukça bizler de mutlu oluyoruz. Vatandaşlarımıza, 'Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır' diyerek, sade, orta ve şekerli kahveleri, lokumla birlikte ikram ettikten sonra bol bol da sohbet etme imkanı bulduk. Ceyhan için vatandaşlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir kahvelik mesafemiz olduğunu dertlerini paylaşabileceklerini, mutluluklarını paylaşabilecekleri dile getirdik. Çünkü biz Ceyhan'ı ve vatandaşlarımızı seviyoruz. Bizim için vatandaşın mutluluğu önce gelir" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber