Geri Dön
ÇukurovaHayırseverlerle ihtiyaç sahipleri Hayır Çarşı'nda buluşuyor

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri Hayır Çarşı'nda buluşuyor

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri Hayır Çarşı'nda buluşuyor

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri Hayır Çarşı'nda buluşuyor

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşların gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurduğu Hayır Çarşısı, yardımlarını Ramazan Bayramı öncesinde de sürdürüyor. Başkan Soner Çetin, yardım yapan kuruluşlara teşekkür ederek plaket takdim etti. Başkan Çetin, “Hayırseverlerle yardıma muhtaç vatandaşlarımız arasında köprü görevi görüyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sosyal belediyeciliğin gereklerini her anlamda yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, Hayır Çarşısı’nın bu anlayışın en önemli unsurlarından biri olduğunu kaydetti. Başkan Çetin, Adana Rotary Kulübü Başkanı Kemal Attila, Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Mehmet Aytekin, Güney Rotary Kulübü Başkanı Fatma Akdoğan, Biz de Varız Destekleme Derneği Başkanı Esin Parlak, Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Aysel Eyüpoğlu’na Hayır Çarşısı'na yaptıkları katkılardan dolayı plaket takdim ederek destekleri için teşekkür etti.
'KÖPRÜ GÖREVİ YÜRÜTÜYORUZ'
Başkan Soner Çetin “Sosyal belediyecilik anlayışına sahip bir kurum olarak vatandaşlarımızın her türlü sorununda yanında olmak zorundayız. Bu bilinçle oluşturduğumuz Hayır Çarşısı yıllardır amacına uygun olarak hizmet vermeyi sürdürüyor. Gerçekten ihtiyaç sahibi olan insanlarımıza ulaşıyor ve onlara elimizden geldiğince yardım elini uzatmaya çalışıyoruz. Biz bu uygulamada sadece köprü görevini yürütüyoruz. Asıl hayır sahipleri yardımsever vatandaşlarımızdır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Çukurova Belediyesi Hayır Çarşısı’nda, hayırsever vatandaşların bağışladıkları hiç kullanılmamış ya da kullanılabilecek durumdaki giysiler ihtiyaç sahipleriyle buluşturuluyor. İhtiyaç sahipleri ayakkabıdan giysiye birçok ihtiyacını bu çarşıdan karşılayabiliyor.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber