Geri Dön

Soner Çetin, Çukurova’nın Sultanları’nı kutladı

Soner Çetin, Çukurova’nın Sultanları’nı kutladı

Soner Çetin, Çukurova’nın Sultanları’nı kutladı

ADANA,(DHA)- ÇUKUROVA Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol takımını, geçen hafta sonu oynanan Ankara TED Kolejliler maçında aldıkları 3-0’lık galibiyetten dolayı kutladı.
Aynı zamanda Çukurova Belediyesi SK Onursal Başkanı olan Soner Çetin, Çukurova’nın Sultanları'nın ASKİ Atatürk Spor Salonu’ndaki antrenmanına gelerek, bu hafta sonu oynanacak Gaziantep Adamspor maçında turuncu-mavili takıma başarılar diledi.
Adana’nın takımdan çok şey beklediğini söyleyen Başkan Soner Çetin, “İyi bir takımsınız. Sizin bu ligde yenemeyeceğiniz takım yok. Birkaç şanssız yenilgi aldınız ama bunlar sizin moralinizi bozmasın. Uzun lig maratonunda böyle kazalar olur. Sizin başarılı olacağınıza inanıyorum” dedi.
Başkan Soner Çetin, iyi bir takım kurduklarını ve Türkiye Kadınlar 1'inci Voleybol Ligi'nde başarılı olarak Sultanlar Ligi'ne çıkacaklarını inandıklarını belirterek, “Sizden bundan sonraki tüm maçlarınızı kazanmanızı bekliyorum. Bunu yapacak güce ve kaliteye sahipsiniz. Adana’nın gözü üzerinizde. Sizden başarı bekleniyor” şeklinde konuştu.
Başantrenör Fatih Işıldar’dan takımın durumu hakkında bilgi alan Başkan Soner Çetin, Çukurova’nın Sultanları'nın antrenmanını sonuna kadar izledi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber