Geri Dön
MerkezYüreğir Belediyesi’nin POMEM kursuna yoğun ilgi

Yüreğir Belediyesi’nin POMEM kursuna yoğun ilgi

Yüreğir Belediyesi’nin POMEM kursuna yoğun ilgi

Yüreğir Belediyesi’nin POMEM kursuna yoğun ilgi

ADANA,(DHA)- YÜREĞİR Belediyesi’nin, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Sınavı’na katılacak adaylar için ücretsiz olarak düzenlediği fiziki yeterlilik ve parkur hazırlık kursu devam ediyor. Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi’nde uzman eğitmenler eşliğinde yapılan kurslara yoğun ilgi nedeniyle ek kontenjanlar oluşturuluyor.
Yüreğir Belediyesi’nin öğrenci dostu uygulamaları her geçen gün artıyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, POMEM Sınavı’na katılmak isteyen ön lisans ve lisans mezunu adaylara ücretsiz fiziki yeterlilik kursu düzenliyor.
Atakent Mahallesi’nde bulunan Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi’nde pandemi kuralları çerçevesinde açılan ücretsiz kursta, eğitim; Yüreğir Belediyesi bünyesindeki spor antrenörleri tarafından veriliyor. Kursta adaylara, programlı ve profesyonel bir çalışma imkanı sunuluyor.
Yüreğir Belediyesi olarak her zaman öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Spor Kompleksimizde şu an 240 adayımız yoğun bir tempo ile seanslar halinde haftanın 6 günü çalışmalarını sürdürüyor. POMEM hazırlık kursumuza ilgi oldukça yoğun. Yeni taleplere imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye çalışıyoruz. Benzer kurslarımız devam edecek. Bütün adaylarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber