Geri Dön
MerkezAmasya'da itfaiyecilere teşekkür belgesi

Amasya'da itfaiyecilere teşekkür belgesi

Amasya'da itfaiyecilere teşekkür belgesi

Amasya'da itfaiyecilere teşekkür belgesi

Sinan HARMANCI/AMASYA,(DHA)- AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kastamonu ve Antalya bölgesinde mesai harcayan itfaiye personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, her yıl 25 Eylül- 1 Ekim tarihlerinde kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle kendisini ziyaret eden İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye şoförü Aziz Özkeleş, itfaiye erleri Emrah Bülbül ve Hasan Naim Erdem’e Kastamonu sel ve Antalya yangın bölgesinde yoğun mesailerinden dolayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kendisi tarafından hazırlatılan teşekkür belgelerini takdim etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Celil İnce ve İtfaiye Müdürü Selim Keleş’te hazır bulundu.

'PERSONELİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM'

Bölgedeki mücadelelerinden dolayı ekibi gönülden tebrik ettiğini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, "Devlet ve millet el ele vererek yangın bölgelerinde büyük bir seferberlik yaşandı. Devletimiz bu bölgelere tüm olanaklarını sonuna kadar kullandı. Amasya Belediyesi olarak bizler de bu mücadelenin her zaman içinde olduk. Yangın ve sel bölgelerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız oldu. Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. Ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Bu vesileyle siz kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatan sizlere minnettar. Bu vesile ile yoğun mesai harcayan personellerimizi İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu gönderdiği ve şahsım tarafından hazırlattırılan teşekkür belgeleri ile ödüllendirdik. Rabbim böyle acıları ve felaketleri inşallah yaşatmasın” dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber