Geri Dön
AntalyaBayram Neşesi evlere konuk oluyor

Bayram Neşesi evlere konuk oluyor

Bayram Neşesi evlere konuk oluyor

Bayram Neşesi evlere konuk oluyor

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda 'Bayram Neşesi Özel Programı' ile evlere konuk olacak. Üç gün sürecek bayram boyunca çevrimiçi konser ve etkinliklerle mobil konserler düzenlenecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, tam kapanma döneminde vatandaşlara moral vermek, Ramazan Bayramı coşkusunu evlere taşımak için online ve mobil etkinlikler gerçekleştirecek. 'Bayram Neşesi Özel Programı' adı altında bayram boyunca her gün saat 14.30'da yerel tiyatrolar tarafından 'Bayram Eğlencesi' online etkinliği yapılacak. Ayrıca bayramın ilk günü 13 Mayıs Perşembe saat 20.00'de İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı TSM İcra Heyeti bir konser verecek.

ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLER

Bayramın ikinci günü 14 Mayıs Cuma saat 20.00'de Antalya Büyükşehir Belediyesi Bandosu ve Orkestrası (ABBO) online konser ile Antalyalılarla buluşacak. Bayramın üçüncü günü 15 Mayıs Cumartesi saat 20.00'de ise Grup Nefes 80'ler-90'lar konseri gerçekleştirecek. Etkinlikler ABB TV, ABB sosyal medya hesapları ve Kanal V'den de canlı izlenebilecek.

MOBİL KONSERLER

Öte yandan üç günlük bayram süresince yine Konyaaltı, Kepez ve Muratpaşa ilçelerinde saat 14.00-18.00 arasında bayram neşesi mobil konserleri Antalyalılarla buluşacak. ABBO ve yerel sanatçılar mobil etkinlik araçları ile cadde ve sokaklarda şarkılar ve marşlar seslendirerek, Antalyalılara bayram coşkusu yaşatacak.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber