Geri Dön

Ahmet Erkal Eğitim Kursu'nda çevrimiçi eğitime geçiliyor

Ahmet Erkal Eğitim Kursu'nda çevrimiçi eğitime geçiliyor

Ahmet Erkal Eğitim Kursu'nda çevrimiçi eğitime geçiliyor

 

KEMER, (DHA) - KEMER Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun eğitime kazandırdığı Ahmet Erkal Destek Eğitim Kurs Merkezi, uzaktan eğitime geçiyor.

Milli Eğitim Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda, Ahmet Erkal Destek Eğitim kurs Merkezinde de 31 Aralık 2020'ye kadar eğitime ara verilecek ve eğitimler çevrimiçi ortamda sürdürülecek. Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun 'Eğitim varsa gelecek var' sloganıyla başlattığı eğitim atağı sonucu bir dönemler gazino olarak da faaliyette bulunan binayı eğitim yuvasına dönüştürmüştü.

Geleceğin teminatı olan öğrenciler için her türlü desteği ve katkıyı sağlamaya devam eden Başkan Topaloğlu, pandemi nedeniyle kurs merkezinde eğitime ara verileceğini söyledi. Başkan Topaloğlu, eğitimlerin çevrimiçi yapılacağını belirterek, “Pandemi nedeniyle birçok karar alınmıştı. Okullara ara verildi. Öğrenciler evden çevrimiçi eğitim alacak. Biz de belediye olarak eğitime kazandırdığımız kurs merkezinde alınan kararlar doğrultusunda çevrimiçi eğitime geçiyoruz. Öğrencilerimizin eğitimlerinden geri kalmamaları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber