Geri Dön

Kepez'in sosyete pazarı açıldı

Kepez'in sosyete pazarı açıldı

Kepez'in sosyete pazarı açıldı

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi'nin kentin kırsal kesimlerinde tarımsal ve hayvansal üretime destek veren kadınlar için ParkFuntastic'te kurduğu, 'Antalya Köy Pazarı'nın hemen yanı başına 'Sosyete Pazarı' açıldı.

Kepez'in 'Sosyete Pazarı' törenle açıldı. Sosyete Pazarı'nın açılışına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Antalya Seyyar ve Sabit Sebze, Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Bülent Kaplan ve vatandaşlar katıldı. Sosyete Pazarı'nın açılışında konuşan Başkan Hakan Tütüncü, ParkFuntastic'te 2019 yılı Kasım ayında açılan Köy Pazarı'nın ve Sosyete Pazarı'nın Kepez'e farklı bir cazibe, farklı bir değer kazandırdığını söyledi.

HER HAFTA CANLI MÜZİK

Burayı hafta sonu özel bir dinlence mekanı haline getirmek istediklerini belirten Başkan Tütüncü, “Burası pazar günleri yetenekli gençlerin desteklenmesi konusunda çok önemli bir fonksiyon ifade edecek. Her hafta burada canlı müzikler dinleyeceksiniz. Yerel sanatçılarımızdan, Antalya'nın değerlerinden. Bugün burada açılışını yaptığımız bu etkinlik sadece bir pazar açılışı değil. Onun çok ötesinde anlamlar ifade eden hayatı farklı bir şekilde algılamamızı, hafta sonlarını kendimize ve sevdiklerimize farklı bir biçimde tanımlamamızı sonuçlayacak, bir iş yapıyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile Kepez'in Sosyete Pazarı açıldı. Başkan Tütüncü ve açılışa katılan misafirler sosyete pazarını gezdi. ParkFuntastic'e gelen ziyaretçiler gün boyu devam eden canlı müzik ve halk oyunları eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirme imkanı buldu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber