Geri Dön

Rektör Özkan'a sürpriz Öğretmenler Günü kutlaması

Rektör Özkan'a sürpriz Öğretmenler Günü kutlaması

Rektör Özkan'a sürpriz Öğretmenler Günü kutlaması

 

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğrencileri ve çalışma arkadaşları tarafından kutlandı.

Rektörlük makam odasında sürpriz yapan tıp fakültesinden öğrencileri olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi doktorları, Rektör Özkan'ın öğretmenler gününü kutlayarak çiçek takdim etti. Çalışma arkadaşları da Rektör Özkan'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü unutmadı ve çiçek takdim ederek kutladı.

Rektör Özkan, “Değerli öğrencilerimizin bu anlamlı günde tüm öğretmenlerini temsilen beni ziyaret etmelerinden dolayı çok duygulandım. Öğrencilerime ve çalışma arkadaşlarıma Öğretmenler Günü kutlaması için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Öğretmenlerin toplumu aydınlatan, geleceği şekillendiren mimarlar olduğunu söyleyen Rektör Özkan, “Öğretmenlik hayatımızda yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin topluma fayda sağlayan bireyler olması eminim ki her öğretmen için birer gurur kaynağıdır. Benim de gurur kaynağım olan öğrencilerimin bu düşünceli ziyareti beni çok mutlu etti. Ben de tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum. Ayrıca bu vesileyle yurdun dört bir yanında eğitim uğruna şehit düşmüş öğretmenlerimizi ve Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm eğitim neferlerimizi saygıyla ve minnetle anıyorum" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber