Geri Dön

Varsak'ı dinlediler

Varsak'ı dinlediler

Varsak'ı dinlediler

 

ANTALYA, (DHA) - VARSAK bölgesindeki 10 mahalle muhtarının taleplerini dinleyen Başkan Hakan Tütüncü, "Kepez her şeyin en iyisini hak ediyor. Eserlerimize yenilerini eklemek için el ele gayrete devam ediyoruz" dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmet taleplerini dinlemek amacıyla Varsak bölgesindeki 10 mahallenin muhtarlarıyla bir araya geldi. Bölgedeki bir ticari işletmede gerçekleştirilen hizmet istişare toplantısına AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar eşlik etti.
10 MUHTAR TALEPLERİNİ ANLATTI
Mahallelerin yerel ve merkezi idareden talep ettiği hizmetlerin istişare edildiği toplantıya Ayanoğlu, Varsak Karşıyaka, Aydoğmuş, Aktoprak, Menderes, Şelale, Zeytinlik, Varsak Esentepe, Altıayak ve Gaziler mahalle muhtarları katıldı. Kepez Belediyesinin bölgelerinde yaptığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar, imar, yol, park, semt pazarıyla ilgili eksiklerin de tamamlanmasını istediler. Muhtarlar, mahallelerinde yeni okul binalarına ihtiyaç duyulduğunu da aktardılar.  
'ESERLERİMİZE YENİLERİNİ EKLEYECEĞİZ'
İstişare kültürüne, birlikte üretmeye önem veren bir belediye olduklarının altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, “Bu anlayışla muhtarımızla birlikte Varsak bölgesini değerlendiren, değiştiren ve şehirleştiren nice hizmetlere ve eserlere imza attık, atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz. İl ve ilçe başkanlarımız ve Milletvekilimiz Kemal Çelik'le, Varsak'taki 10 mahallemizin muhtarıyla bir araya geldik. Mahallelerimizin taleplerini istişare ettik. Kepez her şeyin en iyisini hak ediyor. Eserlerimize yenilerini eklemek için el ele gayrete, çalışmaya devam edeceğiz. Modern şehir hizmetleriyle buluşturduğumuz Varsak'ı, yeni hizmetlerle daha kıymetli bir bölge haline getireceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber