Geri Dön
MerkezGürkan: “Bursa’dan aldığımız güçle Bursa için çalışıyoruz”

Gürkan: “Bursa’dan aldığımız güçle Bursa için çalışıyoruz”

Gürkan: “Bursa’dan aldığımız güçle Bursa için çalışıyoruz”

Gürkan: “Bursa’dan aldığımız güçle Bursa için çalışıyoruz”

Hasan BOZBEY/BURSA,(DHA)-AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, on yedi ilçede hayata geçirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Başkan Gürkan, Bursa’nın her noktasına Bursalılara yakışır hizmetlerin getirilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Bursa Merinos AKKM Yıldırım Beyazıt Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı, Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, il yürütme kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanları katıldı.

Bursa'nın tüm ilçelerinde hayata geçirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Toplantıda konuşan Başkan Gürkan, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin çalışmalarının yanı sıra yakın takipçisi oldukları merkezi hükümetçe yürütülen yatırım  projeleri ile Bursa’nın her noktasına Bursalılara yakışır hizmetlerin getirilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Davut Gürkan, tüm teşkilatları, milletvekilleri ve belediye başkanları ile birlikte yürüttükleri saha çalışmalarıyla şehrin her noktasında her kesimden hemşehrileri ile düzenli aralıklarla biraraya geldiklerini belirtti. Gürkan, Bursa’nın talep ve isteklerini Bursa Halkı ile birlikte hareket ederek, yerinde ve zamanında hamlelerle çözmeye çalıştıklarının ifade etti.

Ak Parti Bursa İl Başkanı Davunt Gürkan, “Ülkemiz genelinde ve Bursamızda halkımız kendine yakışır, doğru hizmetlerin ancak AK Kadrolarca verilebileceğini biliyor ve bizlere güveniyor. Bizler de bu güven ve destekten aldığımız güçle gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bursamız, kuruluşundan bu yana davamıza verdiği destekle partimiz, her alanda ülkemize kattığı değerle ülkemiz için güzide bir şehir. Bu bilinç ve sorumlulukla şehrimizi ve ülkemizi geleceğe taşıyacak projelerimizle Bursamıza yakışır hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber