Geri Dön
BigaBiga Belediye Başkanı Erdoğan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

Biga Belediye Başkanı Erdoğan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

Biga Belediye Başkanı Erdoğan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

Biga Belediye Başkanı Erdoğan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

ÇANAKKALE'nin Biga ilçe Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla kahvaltıda bir araya gelerek, taleplerini dinledi.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven, Biga Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile birim müdürlerinin eşlik ettiği kahvaltı programında vatandaşlarla ve bölgedeki esnafla bir araya gelen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, talep ve önerileri dinledi. Proje ve çalışmalarını anlatıp, fikir alışverişinde bulundu.

Hemşehrileriyle her zaman gönülden gönüle köprü kurduklarını belirten Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Bugün güne Çiçeklidede mahallemizi ziyaretimiz ile başladık. Simidimizi paylaşıp, sıcak çayımızı yudumlayarak esnaf ve vatandaşlarımızla dertleştik. Elbette ki son iki yıldır tüm dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen Koronavirüs vakası vatandaşlarımızla yakından bir araya gelmemize, birbirimize dokunmamıza engel olmasına rağmen halkımızı dinlemeyi hiç ihmal etmedik. Ortak akıl ve birlikte yönetim ilkesiyle Biga’mızın sorunlarını hep istişareyle çözmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerine göre çalışma ve projelerimizi şekillendiriyoruz. Derdimiz, halkımızı ve esnafımızı dinlemek her zaman onların yanında olmaktır. Güzel sohbetleri için tüm mahalle halkımıza ve esnafımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Erdoğan, kahvaltı programının ardından vatandaşların taleplerini dinleyip, şikayetlerini yerinde inceledi.

ÇANAKKALE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber