Geri Dön
Diyarbakır'Küçede Sanat Var' baharı Ongözlü Köprü'de karşılayacak

'Küçede Sanat Var' baharı Ongözlü Köprü'de karşılayacak

'Küçede Sanat Var' baharı Ongözlü Köprü'de karşılayacak

'Küçede Sanat Var' baharı Ongözlü Köprü'de karşılayacak

DİYARBAKIR,(DHA)- DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi'nin Kültür-Sanat Takvimi programında yer alan ve her hafta Pazar günleri farklı bir mekanda vatandaşlara müzik ziyafeti sunan 'Küçede Sanat Var' etkinliği baharı Ongözlü Köprü'de karşılayacak.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nın söyleşi, şiir, edebiyat, sergi, konser, dengbej dinletileri, tiyatro ve masal anlatımlarına yer vererek düzenlediği Mart Kültür-Sanat Takvimi devam ediyor. Kültür-Sanat Takvimi programında her hafta Pazar günleri farklı adres ve mekanda vatandaşlara müzik ziyafeti sunan 'Küçede Sanat Var' etkinliği, baharı tarihi Ongözlü Köprü’de karşılayacak. Açık havada yapılacak canlı müzik etkinliği, ziyaretçilerin tarihi mekânda eğlenceli ve hoş vakitler geçirmelerini sağlayacak.
Büyükşehir Belediyesi Kent Konservatuarı sanatçılarının sahne aldığı ve müzikseverlerin yoğun ilgili gösterdiği konser etkinliği, 21 Mart Pazar günü saat 13:30’da gerçekleşecek. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte yoğun şekilde ziyaret edilen tarihi Ongözlü Köprü'de vatandaşları Türkçe, Kürtçe ve Zazaca şarkılarla karşılayacak. 

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber