Geri Dön
KeşanKeşan’da kadınlara özel açık havada ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

Keşan’da kadınlara özel açık havada ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

Keşan’da kadınlara özel açık havada ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

Keşan’da kadınlara özel açık havada ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde belediye tarafından “Sağlık için hareket et” sloganı ile sağlıklı yaşam için egzersiz etkinlikleri başlatıldı.

Egzersiz eğitimi, Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk tarafından Keşan Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Etkinlik, evinde katılmak isteyenler için de belediyenin sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlandı.

Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, etkinlikle ilgili olarak, “Pandemi nedeniyle bir süre ara verdiğimiz ‘Aktif ol zinde kal’ egzersizlerimize tekrar start veriyoruz. Mürvet hocamız eşliğinde Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne gelen vatandaşlarımızla egzersizlerimize başlayacağız. Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00-100 saatleri arasında bu etkinliğimiz devam edecek. Spor alanlarımızda bakım onarım ve tadilatlar devam ediyor. Bu tadilat ve onarımlar bittikten sonra Kapalı Spor Salonu’muzda, statta da etkinliklerimiz olacak. Aynı zamanda yelken etkinliklerimize de başlayacağız. Erikli’de Yelken Kulübü’nde hazırlıklarımız tamamladık. Orada da windsurf eğitimlerine başlamış bulunmaktayız. Bu eğitimlere katılmak isteyen Kültür Müdürlüğü’müze ve Erikli deki Yelken Kulübümüze kayıtlarını yaptırabilirler” dedi.

Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk “Pazartesi, Çarşamba ve Cuma buradayız. Buraya gelemeyenlerde ekran başından sosyal medya hesaplarımız takip ederek bizlere evlerinde katılabilirler. Mutlu kalın hareketsiz kalmayın ama her zaman sporla kalın” diye konuştu. Daha sonra etkinliğe katılan 35 kadın Mürvet Buruk eşliğinde yaklaşık 1 saatlik egzersiz çalışmasını gerçekleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber