Geri Dön
KeşanKeşan’da Uçurtma Şenliği yapıldı

Keşan’da Uçurtma Şenliği yapıldı

Keşan’da Uçurtma Şenliği yapıldı

Keşan’da Uçurtma Şenliği yapıldı

KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde belediye tarafından düzenlenen 1’inci Uçurtma Şenliği, gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi tarafından düzenlenen uçurtma şenliği, Sahipsiz Sokak Hayvanları Barınağı’nda çok sayıda çocuk ve ailenin katılımı ile yapıldı. Şenliğe, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Vedat Çimen, çocuk ve gençler ile aileleri katıldı.

Keşan Belediyesi olarak çocukların aileleri ile keyifli bir gün geçirmeleri için etkinliği planladıklarını belirten Helvacıoğlu, “Çocuklarımız uçurtma şenliğimizde mutlu bizler de mutluyuz.  Keşan semaları binlerce uçurtmayla renklendi. Çocuklarımız hayallerini uçurtmalarla gökyüzüne taşıdı. Keşan Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezimizde düzenlediğimiz Keşan 1’inci Uçurtma Şenliği'nde çocuklarımız ve aileleriyle çok keyifli dakikalar geçiriyoruz. Rengarenk uçurtmaların yer aldığı şenlikte çocukların dışında kendini çocuk hisseden tüm anne baba ve gençler de uçurtma uçuruyorlar” dedi.

Çocuklar, şenlikte ayrıca, şişme oyun gruplarında canlı langırtla keyifli zaman geçirdi. Etkinlik sonrasında On Air grubu alanda bulunanlara müzik eşliğinde keyifli dakikalar yaşattı.(DHA)

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber