Geri Dön
ElazığElazığ'da 'Traktörcüler Sitesi' inşaatında sona gelindi

Elazığ'da 'Traktörcüler Sitesi' inşaatında sona gelindi

Elazığ'da 'Traktörcüler Sitesi' inşaatında sona gelindi

Elazığ'da 'Traktörcüler Sitesi' inşaatında sona gelindi

Ahmet ÇÖTELİ/ELAZIĞ, (DHA)- ELAZIĞ'da 13 bin 600 metrekare arazi üzerine kurulacak olan 'Traktörcüler Sitesi' inşaatında sona gelindi.
Elazığ Belediyesi'nce şehrin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen projede mevcut terminal binası yanında yer alan 'Traktörcüler Sitesi', toplamda 13 bin 600 metrekare arazi üzerinde 6 bin 112 metrekare kullanım alanına sahip olarak inşa edildi. Site bünyesinde, dükkanlar, kafeterya, mescit, açık otopark alanı, güvenlik binası ve yeşil alanlar yer alacak. Traktör satışı için tasarlanan dükkanlar kapalı ve yarı açık alan olarak düzenlenerek, evrensel standartlarda, çağdaş ve çok amaçlı etkinliklere cevap verebilecek nitelikte düşünüldü.
Traktörcüler Sitesi’ni kısa süre içerisinde hizmete sunacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Belediye olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 11 ana başlıkta 100 projemizin yanı sıra vatandaşlarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hareket ederek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yapımına başladığımız 'Traktörcüler Sitesi' projemizin çalışmalarında sona geldik" dedi.(DHA)
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber