Geri Dön
Eskişehir’A’DAN Z’YE ORTOPEDİ’ SAĞLIK SÖYLEŞİSİ

’A’DAN Z’YE ORTOPEDİ’ SAĞLIK SÖYLEŞİSİ

’A’DAN Z’YE ORTOPEDİ’ SAĞLIK SÖYLEŞİSİ

Kütahya’nın Tavşanlı Belediyesi ile Acıbadem Eskişehir Hastanesi işbirliği ile düzenlenen sağlık söyleşilerine bir yenisi daha eklendi.
’A’dan Z’ye Ortopedi’ konulu söyleşide, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Taner Güneş tarafından dinleyicilere omuz ve dirsekten, kalça, diz ve ayak cerrahisine, çocuk ortopedisinden spor yaralanmalarına kadar pek çok konuda bilgi verildi. Söyleşi sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Taner Güneş, hekimler olarak hastalıkları değil hastaları tedavi ettiklerini vurgulayarak, her hastanın sorunlarını çözmede farklı metotlar uygulanabileceğini, bunun için hastaların çevrelerindeki olumlu veya olumsuz sonuç almış kişilerin etkilerinden kurtulmaları gerektiğini ifade etti. Sağlıklı beslenme ve egzersizin önemine de değinen Prof. Dr. Taner Güneş, haftada 4 gün 45 dakika yürüyüş ile kalp krizi riskinin yüzde 50 azaldığının altını çizerek herkesi düzenli egzersiz yapmaya davet etti.
Tavşanlı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özden de, etkinliğe konuşmacı olarak katılan Acıbadem Eskişehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Taner Güneş’e teşekkürlerini ileterek, günün anısına çeşitli hediyeler takdim etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber