Geri Dön
IslahiyeÖğretmenler  arası voleybol ve masa tenisi turnuvası

Öğretmenler  arası voleybol ve masa tenisi turnuvası

Öğretmenler  arası voleybol ve masa tenisi turnuvası

Öğretmenler  arası voleybol ve masa tenisi turnuvası

Kadir ÇELİK/İSLAHİYE(Gaziantep),(DHA)- GAZİANTEP'in İslahiye ve Nurdağı ilçelerinde, öğretmenler arası voleybol ve masa tenisi turnuvası düzenlendi.

İslahiye ve Nurdağı İlçelerinde,24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler arasında spor yoluyla birlik, beraberlik ruhunu güçlendirmek, öğretmenlerin kurumlarına karşı aidiyet, iletişim, işbirliği, paylaşım duygularını artırmak amacıyla Voleybol ve Masa Tenisi turnuvaları düzenlendi.

İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2 daldaki turnuvaya yaklaşık 150 öğretmen katıldı. Voleybol turnuvasında, Pınarbaşı Ortaokulu şampiyon olurken, Fatih Sultan Mehmet Meslek Lisesi ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu ise üçüncü oldu. Masa tenisinde ise; Cumhuriyet Ortaokulu öğretmeni Ahmet Enes Sağın birinci, Dervişpaşa Ortaokulunda Murat Sarıateş ikinci ve İslahiye Anadolu Lisesinde Fatih Elmas üçüncü oldu.

Diğer tarafta Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen voleybol turnuvasına 13 takımdan oluşan öğretmenler katıldı.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber