Geri Dön
GiresunHEKİM HOLDİNG’İN ÇEYREK ASIRLIK GURURU

HEKİM HOLDİNG’İN ÇEYREK ASIRLIK GURURU

HEKİM HOLDİNG’İN ÇEYREK ASIRLIK GURURU

Giresunlu Sanayici İşadamı Dr. Öner Hekim’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Hekim Holding sektördeki liderliğinin ve 8 şirket , 8 işletmesi ile çeyrek asra ulaşmanın gururunu yaşıyor.
Hekim Holding’in ilk şirketi olan Prefabrik Yapı A.Ş., kuruluşunun 25. yılını düzenlenen 25. yıl gala gecesi ile kutladı. Geceye tüm şirketlerin yöneticileri, çalışanlar, eşleri ve çocukları ile 400’ün üzerinde davetli katıldı.
Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Öner Hekim, gecede yaptığı konuşmada, holding bünyesinde görev yapan herkese teşekkür etti. Hekim, 1989 yılında kardeşi Ünal Nafiz Hekim ile birlikte Prefabrik Yapı AŞ.’yi kurduklarını aktararak, “Çeyrek asırdır bizimle birlikte olan herkesin başarımızda katkısı ve emekleri var. Onlara teşekkür ediyorum. Ebediyete intikal etmiş arkadaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Holding olarak büyüdükçe ülkeye karşı sorumluluklarının da artmakta olduğuna vurgu yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hekim “Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin reisliğini Allah bana nasip etti. Hepiniz benim ailemsiniz. Onun için kendimizden önce sizleri ve çocuklarınızı düşünüyoruz. Hekim Holding olarak sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile her zaman daha iyiyi hedefliyor, bu yaklaşım ve anlayış doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunarak, kalitemizden ödün vermiyoruz. Birlikte gelişiyor, birlikte büyüyoruz. Sloganımızda olduğu gibi, birlikten doğan güçle geleceğe hazırız. Ülkemiz her şeyden önce geliyor. Biz büyüdükçe, ülkemize katkımız da büyüyecek. İnanıyorum ki; bundan sonra da hep birlikte el birliği ile ülkemize hizmet edeceğiz ve istihdama yönelik yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Görev ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bütün çalışanlarımızın da aynı duyguda birleştiğini biliyoruz” dedi.
Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tolunay’ın da 25.yıl konuşmasının ardından Hekim Holding bünyesindeki şirketlerde 10, 15 ve 20. yılını tamamlamış olanlara başarı - teşekkür plaketleri ve kendileri için hazırlanmış özel hediyeler de takdim edildi.
Dr. Öner Hekim’in iş hayatındaki 50. Yıl Başarı Plaketini kızları Hekim Holding Yönetim Kurulu üyeleri Handan Hekim, Aydan Hekim, Hekim Yapı Genel Koordinatör Yardımcısı Özge Hekim tarafından takdim edildi.
Prefabrik Yapı A.Ş.’nin 25. yıl pastasını ise Dr. Öner Hekim ve eşi Perihan Hekim; kızları Handan Hekim, Aydan Hekim, Özge Hekim; Başkan Yardımcısı Ünal Nafiz Hekim’in oğulları Tayfun Hekim, Ceyhun Hekim; Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tolunay ve şirket yöneticilerinden Yıldız Demir ve Demet Kılıç hep birlikte kesti.
Prefabrik Yapı A.Ş.’nin 25.Yıl Gala Gecesi, Gurup Dinamit ve ardından Türk Halk Müziği Sanatçısı Sevcan Orhan’ın konseriyle sona erdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber