Geri Dön
HakkariVEDAŞ’TAN EĞİTİME DESTEK

VEDAŞ’TAN EĞİTİME DESTEK

VEDAŞ’TAN EĞİTİME DESTEK

Vangölü Elektrik Dağıtım AŞ (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğü, TOBB İlköğretim Okulu ana sınıfının iç düzenlemesini yaparak açılışını gerçekleştirdi.
VEDAŞ, hizmet bölgesinde yer alan Van, Bitlis, Muş ve Hakkari’nin sosyoekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. VEDAŞ Hakkari İl Müdürlüğü, TOBB İlköğretim Okulu ana sınıfının iç düzenlemesini yaparak güzel bir görünüme kavuşturdu. VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İsmail Özdemir, VEDAŞ Yatırım Müdürü Agit Bozkurt, Müşteri Hizmetler Müdürü Nazım Beyter, Müşteri Hizmetler Şefi Aygül Çiftçi, Müşteri Hizmetler Baş Müfettişi Hatice Gür, İşletme Mühendisi Nurhayat Durak, TOBB İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.
TOBB Müdürü Salih Turgut ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden VEDAŞ heyeti, daha sonra iç düzenlemesini yaptıkları ana sınıfın açılışını öğrencilerle birlikte yaptılar.
TOBB Müdürü Salih Turgut, okullarının ana sınıf kısmını güzel bir görünüme kavuşturarak eğitime verdikleri destekten ötürü VEDAŞ Hakkari İl Müdürlüğü yetkililerine öğrenci velileri ve öğretmenler adına teşekkür etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber