Geri Dön
YüksekovaPolis Yüksekova'da voleybol ve satranç turnuvası düzenledi

Polis Yüksekova'da voleybol ve satranç turnuvası düzenledi

Polis Yüksekova'da voleybol ve satranç turnuvası düzenledi

Polis Yüksekova'da voleybol ve satranç turnuvası düzenledi

Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA (Hakkari)- (DHA) -HAKKARİ'nin Yüksekova ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'nin 'Büyük Kalplere Minik Dokunuşlar' projesi kapsamında liseler arası voleybol, ilkokullar arası ise satranç turnuvası düzenlendi.

Yüksekova Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından yürütülen 'Büyük Kalplere Minik Dokunuşlar' projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Merkezi ortaklığında düzenlenen liseler arası kız ve erkek voleybol turnuvasına 240, ilkokullar arası satranç turnuvasına ise 100 öğrenci katıldı.

Yüksekova Gençlik ve Spor merkezinde düzenlenen turnuvaya, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Resul Özdemir,  İlçe Emniyet Müdürü Murat Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Atael ve kurum amirleri katıldı.

İlçede 12 okulun katıldığı voleybol turnuvasında kızlar ve erkekler kategorisinde şampiyon olan İsmet Alkan Anadolu Lisesi'ne kupa ve madalyalar Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Resul Özdemir, tarafından verdi. Satranç turnuvasında ise Yeni Mahalle İlkokul 3.sınıf öğrencisi Mert Arslan’a  Bisiklet hediye edilirken 2. Olan Vali Erdoğan Gürbüz ilkokul 4. Sınıf öğrencisi Muhammet Yasir Arıcı’ya  ise kol saati hediye edildi. Kupa töreni toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

FOTOĞRFALI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber