Geri Dön
MerkezBaşakşehir’de çocuklara özel festival başlıyor

Başakşehir’de çocuklara özel festival başlıyor

Başakşehir’de çocuklara özel festival başlıyor

Başakşehir’de çocuklara özel festival başlıyor

İSTANBUL, (DHA) - Başakşehir Belediyesi, çocukların yarıyıl tatilini verimli bir şekilde geçirmesi için Başakşehir Sömestr Festivali’ni başlatıyor. İlçe genelindeki 10 bilgi evinin ev sahipliği yapacağı festivalde birbirinden eğlenceli ve keyifli sahne gösterileri düzenlenecek.

Başakşehir Belediyesi, ilk ve ortaokul öğrencilerine karne hediyesi hazırladığını duyurdu. Yarıyıl tatili boyunca ilçedeki 10 bilgi evinde yapılacak Başakşehir Sömestr Festivali’nde, birbirinden eğlenceli sahne gösterileri çocukları bekliyor. 

24 OCAK PAZARTESİ BAŞLIYOR

Bilgi evlerinde 24 Ocak tarihinde başlayacak Başakşehir Sömestr Festivali’nde etkinlikler sabah ve öğleden sonra olmak üzere 2 seansta yapılacak. İlk seans saat 11.00’de, ikinci seans ise saat 14.00’te başlayacak. Etkinliklerde sihirbaz, Hacivat ile Karagöz, palyaço, jonglör, Kavuklu ve Pişekâr ile Başakgiller sahne alacak. Çocukların sevdiği filmlerin gösterimlerinin de yapılacağı festival, 5 Şubat tarihine kadar devam edecek.

BAŞAKŞEHİRLİ UYGULAMASINI GÖSTERMEK YETERLİ

Etkinliklere katılmak isteyen çocukların biletleri, ebeveynleri tarafından kendilerine en yakın bilgi evinden temin edebilecek. Ebeveynler, akıllı telefonlarına Başakşehirli uygulamasını indirerek, uygulamayı bilgi evindeki görevlilere gösterecek. Çocuklarının hangi seansa katılmak istediğini belirterek biletlerini temin edebilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber