Geri Dön
MerkezBüyükçekmece’de Dünya Müzik Günü coşkuyla kutlandı

Büyükçekmece’de Dünya Müzik Günü coşkuyla kutlandı

Büyükçekmece’de Dünya Müzik Günü coşkuyla kutlandı

Büyükçekmece’de Dünya Müzik Günü coşkuyla kutlandı

İSTANBUL, (DHA)- Büyükçekmece’de Dünya Müzik Günü kapsamında ‘Müzede Ritim Atölyesi’ ve ‘Türk Halk Müziği Dinletisi’ gerçekleşti.

Dünya Müzik Günü kapsamında coşkuyla kutlanan etkinliklere Büyükçekme’ de yaşayan miniklerin ve ailelerin ilgisi yoğun oldu.

ÇOCUKLAR RİTİM DUYGULARINI GELİŞTİRİYOR

Büyükçekmece Belediyesi’nin Dünya Müzik Günü kapsamında düzenlediği halk dansları ve ritim eğitmeni Erdem Kılıç ile ‘Müzede Ritim’ etkinliği Mimarsinan Dünya Kostümleri Müzesi’nde gerçekleşti. Etkinliğe katılan Çocuklar ritim duygularını geliştirirken aileleri onlarla birlikte keyifli zaman geçirdi. Etkinliğin finalinde Eğitmen Erdem Kılıç’a Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün adına çiçek takdim edildi.

MUHTEŞEM PERFORMANS SERGİLEDİLER

Dünya Müzik Günü kapsamında Büyükçekmece Belediyesi Kent Meydanı'nda Halk Akademisi eğitmeni Ozan Akanaraz ve öğrencilerinin Türk Halk Müziği Dinletisi gerçekleşti. Muhteşem bir performans sergileyen Ozan Akanaraz ve öğrencilerine dinleti finalinde Büyükçekmece Belediyesi Koordinatörü Gürhan Ozanoğlu tarafından Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün adına çiçek takdim edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber