Geri Dön

AK Partili Bölünmez Çankırı'dan yeni atanan İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü'ne ziyaret

AK Partili Bölünmez Çankırı'dan yeni atanan İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü'ne ziyaret

AK Partili  Bölünmez Çankırı'dan yeni atanan İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü'ne ziyaret

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'ne yeni atanan Mustafa Özen'i Ziraat Odası Başkanları ile ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletti.

İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarete AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın yanı sıra AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet Çayır, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak, İzmir Ziraat Odası Başkanı İbrahim Erdallı ve 14 ilçenin Ziraat Odası Başkanı katıldı. İl Müdürü Mustafa Özen, İzmir tarımı ve yürütülen çalışmaları aktararak heyeti bilgilendirdi. Yeni dönemde tarım alanında gerçekleşecek destek ve yatırımlar konusunda yeni düzenlemeler gerçekleştirilmesini beklediğini ifade eden Bölünmez Çankırı "Halkımıza ve İzmir tarımına katkı sağlayacak her türlü proje de sizlerle birlikteyim. Sürdürülebilir bir tarım ve hayvancılık anlayışı çerçevesinde Türkiye'nin ve İzmir'in gıda güvenliğini sağlamayı böylelikle gelecek nesillere daha güçlü, üretken ve müreffeh bir Türkiye bırakma hedefinde şahsi projelerimi sürdürmekle beraber Ziraat Odası Başkanlarımızı, İhracat Birliği Başkanlarımızı, Kadın Kooperatiflerimizi ve çiftçilerimizi her şart ve koşulda desteklemeye gayret ediyorum. Bugün herkesin kendini rahatça ifade edebildiği ve iyi diyalogların yaşandığı bu sıcak ziyaret İzmir tarımı için son derece umut ve mutluluk verici. Hep birlikte el ele vererek Ege'nin incisi İzmir'in bereketli topraklarını daha kapsamlı ve layıkıyla kullanacağız. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Saygıdeğer eşi Sayın Emine Erdoğan olmak üzere Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye tarım alanında gerekli düzenleme ve desteklerin yapılmasına vermiş olduğu katkılardan ötürü tüm Ziraat Odası Başkanlarımız ve çiftçilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum"" ifadelerini kullandı.

Antalya İl Müdürlüğü döneminde gerçekleştirdikleri çalışmalardan bahseden Özen "Ekip olarak dur durak bilmeden, ülkemiz ve şehrimiz için paydaşlarımız ile üretmeye çalışmıştık. Sürekli sahada çiftçilerimiz ile beraberdik. Sizlerle de sahada, toprağın üzerinde bir araya gelmeye devam edeceğiz. Aynı heyecan ve düstur ile ülkemize, İzmir'e ve insanına hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber