Geri Dön
BayraklıBayraklı Sanat ve Müzik Akademisi yola çıkıyor

Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi yola çıkıyor

Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi yola çıkıyor

Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi yola çıkıyor

İZMİR, (DHA)-İZMİR'in Bayraklı Belediyesi yeni dönem kültür- sanat ve hobi kurslarını yeni kurulan Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi çatısı altında açacak. 13 farklı branşta açılacak kurslarda, yüzlerce çocuk ve yetişkin hem öğrenme hem de eğlenme imkanı bulacak.

Bayraklı Belediyesi, Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi'ni (BASAMAK) kurdu. Belediye bünyesinde açılacak olan yeni dönem kurslarını BASAMAK çatısı altında sürdürecek olan belediye, 13 farklı branşta kültür- sanat ve hobi kursları açacak. Herkes için matematik, gitar, bağlama, satranç, piyano, drama, halk dansları, 7'den 70'e felsefe, görsel sanatlar, ritim, mahalle korosu, keman ve mandolin kursu atölyeleri hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenme ve öğrenme fırsatı sunacak. Şubat ayında, 12 farklı merkezde başlayacak olan kurslara kayıt olmak için Bayraklı Belediyesi'nin '477 20 00' (2565-2571) numaralı telefonlarından bilgi alınabilecek.
 
'HERKESİ BEKLİYORUZ'

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Çocuklarımızın ve gençlerimizin kişisel gelişimine katkı sağlamak, yetişkinlerin de hobi edinmesini sağlamak adına ücretsiz olarak sürdürdüğümüz kurslarımıza yeni dönemde de devam edeceğiz. Bu yıl ilk kez Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi çatısı altında başlatacağımız kurslarımızda vatandaşlarımız 'basamakları teker teker çıkacak ve Türkiye'ye örnek olacak. Tüm halkımızı davet ediyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber