Geri Dön

Başkan Çolakbayrakdar, park alanlarında incelemelerde bulundu

Başkan Çolakbayrakdar, park alanlarında incelemelerde bulundu

Başkan Çolakbayrakdar, park alanlarında incelemelerde bulundu

KAYSERİ, (DHA)- KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yeni yapılacak olan park alanlarında incelemelerde bulundu.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde saha çalışması gerçekleştirdi. Başkan Çolakbayrakdar, ilçeye yeni park ve yeşil alanlar kazandırarak, vatandaşların hoş vakit geçirebilecekleri sosyal alanların sayısını artırdıklarına dikkat çekerek, "Mahallelerimizin arasında irili ufaklı her türlü park alanlarımızı ya revize ediyoruz ya da mahallelere yeni park alanları kazandırıyoruz. Yapılan her bir çalışma daha güzel bir Kocasinan içindir" dedi.
Yeşil alanlara, parklara, çocuk oyun ve spor gruplarına büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, "Kocasinan’da park, bahçe ve yeşil alan çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Mahallelerimize çocuk ve yetişkinlerin vakit geçirebilecekleri renkli alanlar yapıyoruz. Geleceği umut dolu çocuklarımızın parklarda özgürce oyunlarını oynayacakları, hayallerini yeşertecekleri ve gönüllerince eğlenecekleri konforlu bir ortam sunuyoruz. Parklarımızı ailelerin çocukları ile birlikte gelebileceği ve iyi vakit geçirebilecekleri şekilde hazırlıyoruz" diye konuştu.
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber