Geri Dön
KayseriBaşkan Özdoğan, yol çalışmalarını inceledi

Başkan Özdoğan, yol çalışmalarını inceledi

Başkan Özdoğan, yol çalışmalarını inceledi

Başkan Özdoğan, yol çalışmalarını inceledi

KAYSERİ,(DHA)- HACILAR Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Karpuzsekisi ve Hürmetçi Mahalleleri ile Gelbula mevkiinde devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.
Karpuzsekisi ve Hürmetçi mahalleleri ile Gelbula mevkiinde yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen ve bölgede tarımla uğraşan birçok ailenin olduğunu belirten Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ekiplere kolaylık diledi. Özdoğan, “Tarım ve hayvancılığın olmazsa olmaz olduğunun bir kez daha altını çizmek istiyorum. Bizim bu bölgedeki tarımla uğraşan çiftçilerimize desteklerimiz artarak devam edecek” dedi.
Özdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: “Karpuzsekisi ve Hürmetçi mahallelerimizin tarım ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerimize katkı vermek amacıyla öncelikle ekim yaptıkları alanların yollarını düzenlemek, daha rahat gidiş gelişlerini sağlamak amacıyla ekiplerimiz program dâhilinde çalışma yaparak yol genişletme çalışması yapmaktadır. Bununla birlikte bu alanda ekinlerin su ile kavuşması ve sulu tarımla ilgili çalışmaları rahatlıkla yapabilmeleri için Büyükşehir belediyemizin desteği ile elektrik hatlarının bu alana gelmesi için yapılan çalışmalarımız sonuçlandı. Bu anlamda Karpuzsekisi ve Hürmetçi mahallelerindeki vatandaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” (DHA)
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber