Geri Dön
KonyaMedaş'tan istihdama katkı

Medaş'tan istihdama katkı

Medaş'tan istihdama katkı

Medaş'tan istihdama katkı

Salih BÜYÜKSAMANCI/KONYA,(DHA)- MERAM Elektrik Dağıtım A.Ş, (Medaş) 2020 pandemi döneminde bölgedeki istihdama katlı sağlayan şirketlerin başında yer aldı. 
İş-Kur İl Müdürü Emrah Keleş, istihdama sağladığı katkılar için Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi ziyaret etti. Ziyarette Medaş Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ile birlikte İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yeşim Iğnak Koçak ve Personel İşleri Müdürü Osman Ümit Fazlıoğulları da bulundu.
 İş-Kur Müdürü Emrah KELEŞ, “Geçirdiğimiz bu zor dönemde, ülke ekonomisi ve toplumun refahı için çalışma hayatının devamlılığı, istihdamın sağlanabilir olması en önemli noktalardan biridir. Medaş 2020 pandemi döneminde bölgemizde istihdama en çok katkıyı sağlayan şirketlerin başında gelmektedir. Özellikle bizimle yaptığınız başarılı işbirliği ve istihdama sağladığınız katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Medaş Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ise ''Salgının tüm zorluklarına rağmen hizmet kalitemizden ödün vermeden aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. En önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğunun bilinciyle kadromuza çok önem veriyoruz. Uzun vadeli düşündüğümüz için de 2020 yılındaki zorluklara rağmen kadromuza genç ve yetişmiş arkadaşları katmaya devam ettik.''dedi. 
FOTOĞRAFLI 
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber