Geri Dön
AlaşehirÖğrenciler Elazığ'daki arkadaşlarına kuru üzüm gönderdi

Öğrenciler Elazığ'daki arkadaşlarına kuru üzüm gönderdi

Öğrenciler Elazığ'daki arkadaşlarına kuru üzüm gönderdi

Öğrenciler Elazığ'daki arkadaşlarına kuru üzüm gönderdi

Nurettin DOĞAN / ALAŞEHİR (Manisa), (DHA) - MANİSA'da Alaşehir Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu öğrencileri, Elazığ'da depremden etkilenen öğrencilere destek olmak amacıyla 800 paket kuru üzüm gönderdi.

Alaşehir Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu Müdürlüğü ve okul aile birliğince yürütülen proje kapsamında kuru üzüm yetiştiren ailelerin desteği ile 100'er gramlık 800 paket kuru üzüm öğrenciler tarafından hazırlanarak geçen 24 Ocak'ta meydana gelen Elazığ depreminden etkilenen öğrencilere destek olmak amacıyla Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun'un da katılımıyla gönderildi.
Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş'in katılımıyla gerçekleştirilen programda 800 paket kuru üzüm 17 Kasım İlkokulu ve Şehit Nadir İpek Ortaokulu öğrencilerine gönderildi. Alaşehir kaymakamı Abdullah Uçgun, "Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu Müdürü İsmail Ekici, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve okul aile birliği üyeleri ile birlikte yaptıkları çalışma ile Elazığ'da yaşanan deprem nedeniyle zorluklar yaşayan öğrencilere destek amacıyla Alaşehir'imizin simgesi olan çekirdeksiz Sultaniye kuru üzümleri paketler halinde hazırladılar . Bugün yardımlaşmanın en güzel örneğini gördük. Bizim örf adetlerimizde olan yardımlaşma örneğine destek olan ve emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber