Geri Dön
ManisaEl emeği ürünler 'Hanımeli Pazarı'nda

El emeği ürünler 'Hanımeli Pazarı'nda

El emeği ürünler 'Hanımeli Pazarı'nda

El emeği ürünler 'Hanımeli Pazarı'nda

MANİSA, (DHA) - MANİSA Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde yürütülen 'Hanımeli Pazarı'nda Manisalı kadınlar kendi el emekleriyle ürettikleri ürünleri sergilemeye devam ediyor.

Kadınların kendi el emekleriyle ürettikleri ürünleri satarak, ev ekonomilerine destek olmalarını sağlayan 'Hanımeli Pazarı' Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonu'nda görücüye çıktı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde yürütülen ve her ay düzenli olarak açılan 'Hanımeli Pazarı'nda el emeği ürünler yer alıyor.
Belediyenin açtığı kurslar ile Manisa bezi dokumayı öğrenerek kendi evine Manisa bezi dokuma atölyesi kuran kadınlar da ürünlerini sunuyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan, pazarı ziyaret ederek, kadınlarla bir araya geldi. 'Hanımeli Pazarı'nda Manisalılarla buluşan kadınlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e kendilerine sağladığı destekler nedeniyle teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber