Geri Dön
ErdemliErdemli Belediyesi araç filosunu genişletti

Erdemli Belediyesi araç filosunu genişletti

Erdemli Belediyesi araç filosunu genişletti

Erdemli Belediyesi araç filosunu genişletti

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Erdemli Belediyesi hizmet kalitesi artırmak için 220 araçlık hizmet filosuna yenilerini ekliyor.

Erdemli Belediyesi, vatandaşa daha iyi hizmet vermek adına araç filosunu geliştirmeye devam ediyor. Aynı anda beş farklı noktada çalışma kabiliyetine sahip olan Erdemli Belediyesi ekipleri, yeni araçlarla gücüne güç katmaya devam ediyor. Üreten, ürettiğine artı değer katmaya gayret eden bir anlayışla çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “ Belediyemiz bünyesinde yürüttüğümüz projelerde, kendi imkânlarımızla minimum maliyetle, maksimum iş yapma anlayışıyla hareket ediyoruz. Üreten, ürettiğine artı değer katma yolunda güçlü adımlar atabilmek için ekip ve ekipmanlarımızı da ona göre düzenliyoruz. Yeni araçlarımızın kentimize hayırlı hizmetler yapmasını yüce mevladan diliyorum” diye konuştu.

Öte yandan bölgenin en güçlü araç filosuna sahip belediyelerin başında gelen Erdemli Belediyesi araç filosuna, 5 adet kamyon, 1 otobüs ve 1 ambulans olmak üzere toplam 7 araç eklendi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber