Geri Dön

MESKİ ihalelerine yoğun ilgi

MESKİ ihalelerine yoğun ilgi

MESKİ ihalelerine yoğun ilgi

MERSİN, (DHA) - MERSİN Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içmesuyu ve altyapı sorunlarını çözmek adına açtığı ihalelere yoğun ilgi gösterildiği belirtildi.
Kurumdan yapılan açıklamaya göre, Toroslar ilçesi 'Gözne Mahallesi 1'inci Etap Kanalizasyon Hattı Yapım İşi' ihalesine 49, Silifke ilçesi 'Gazi Mahallesi Yağmursuyu Hattı Yapım İşi'ne 46, Gülnar ilçesi 'Büyükeceli Mahallesi Mevcut İçmesuyu Terfi Hattı Karayolları Deplasesi Yapım İşi' projesine 21 firma katılarak teklif sundu. Anamur ilçesi 'Muhtelif Mahallelerde Yağmursuyu Hattı Yapım İşi' çalışmasına 20, Mut ilçesi Deveci, Topkaya Mahalleleri ve Silifke İlçesi Hırmanlı Mahallesi 'İçmesuyu Terfi ve Şebeke Hattı Yapım İşi' çalışmalarına 20 firma katıldı. Merkez Akdeniz, Toroslar, Yenişehir ve Mezitli ilçeerini kapsayan 'Muhtelif Mahallelerde Yağmursuyu Hattı Döşenmesi Yapım İşi' çalışmalarına 25, 'Muhtelif Mahallelerde İçmesuyu Döşeme Hattı Yapılması İşi' çalışmalarına ise 34 firma katılım sağladı.
MESKİ tarafından yapılan açıklamada, "Kurumsal yapımız ve vizyonlu altyapı projelerimiz ile vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için kesintisiz çalışmaktayız. İhaleler, idaremiz bünyesinde deneyimli ve profesyonel anlayışla çalışan ihale komisyonları tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. İhaleler sonrası başlayan altyapı çalışmalarımız sayesinde vatandaşlarımıza kaliteli hizmetler sunmaktayız. İhaleyi kazanan firma ile uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek, yapım işlerinin zamanından önce bitirilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

FOTOĞRAFLI
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber