Geri Dön
SilifkeAltunok: Halkımızın yanındayız

Altunok: Halkımızın yanındayız

Altunok: Halkımızın yanındayız

Altunok: Halkımızın yanındayız

Atike CEYLAN KAÇAR/SİLİFKE(Mersin), (DHA)-MERSİN'in Silifke ilçesinde her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Sadık Altunok, "İyi günde kötü günde her zaman halkımızın yanındayız" dedi.
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her yaştan vatandaşla bir araya gelerek sorun dinlemeyi sürdürüyor. Başkan Altunok, ziyaretleri sırasında küçük çocukları da ihmal etmeyerek yanında götürdüğü hediyeleri de dağıtarak onları sevindiriyor.
Başkan Altunok, belediye olarak her zaman halkın yanında olduklarını belirterek, "Silifke’de belediyecilik hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda halkımızı da ziyaret ediyoruz. Onların sevinçlerine ve hüzünlerine zaman zaman ortak oluyoruz. Mahalle sakinlerimizin yanı sıra gençlerimiz, çocuklarımız ve yaşlılarımızla da görüşerek onlardan gelen istek ve talepleri de dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizde belediye olarak ilçemize ve halkımıza yönelik sürdürdüğümüz hizmetleri ve projelerimiz de halkımızla paylaşıyoruz. Gittiğimiz her mahallemizde her işyerinde vatandaşlarımızın sıcak ilgi ve sevgileri ile karşılaşıyoruz. Bu ziyaretlerimizle birlikte halkımızın ve esnaflarımızın memnuniyetini ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Elimizden geldiğince halkımızın iyi ve kötü günlerinde hep yanlarında olmaya gayret göstererek onların acılarını ve sevinçlerini paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber