Geri Dön
TarsusBaşkan Bozdoğan'dan görev başındaki polislere sürpriz ziyaret

Başkan Bozdoğan'dan görev başındaki polislere sürpriz ziyaret

Başkan Bozdoğan'dan görev başındaki polislere sürpriz ziyaret

Başkan Bozdoğan'dan görev başındaki polislere sürpriz ziyaret

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS(Mersin), (DHA)-MERSİN’in Tarsus ilçesinde Türk Polis Teşkilatı'nın 176'ıncı kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, polis kontrol noktalarını ve ilçemizdeki karakolları ziyaret ederek görevi başındaki tüm personelin polis haftasını kutladı.
Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, gece saatlerinde görevi başındaki polislere sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Türk Polis Teşkilatı'nın 176’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutlayan Başkan Bozdoğan, polis memurlarıyla sohbet ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi. Ardından Başkan Bozdoğan, bugün Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen çelenk sunma törenine katılarak, İlçe Emniyet Müdürü Ercan Elbir ile emniyet mensuplarının Polis Haftası'nı kutladı.
Belediye olarak Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü ile her koşulda koordineli ve uyumlu bir şekilde halkın sağlığı ve huzuru için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bozdoğan, "Devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına fedakârca ve vazife bilinci içerisinde terörle mücadelede ortaya koyduğu başarılarıyla hepimizi gururlandıran Türk Polisi, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir. Ülkemiz üzerinde etkisini sürdüren ve insanların sağlığını tehdit eden Covid-19 salgınıyla mücadele de aktif rol alan emniyet teşkilatı ile aynı hassasiyet içerisinde yardımlaşarak görev yapıyoruz. Kentimizin huzur ve güvenliği kadar sağlığının da önemli olduğu bilinci ile polislerimizin bu hassas dönemde karantina sürecinde bulunan vatandaşların evlerinde kontrol etmelerine yardımcı olmak için polis ve sağlık ekiplerine araç ve personel desteği sağlıyoruz. Vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak ve kamu düzenini sağlamak için 24 saat görev başında kalarak fedakârlık gösteren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası'nı kutluyorum. Görevleri başında şehit düşen polislerimize rahmet, ailelerine başsağlığı ve gazilere sağlıklı günler diliyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber