Geri Dön

Müdür Demir, Tarsus'ta incelemelerde bulundu

Müdür Demir, Tarsus'ta incelemelerde bulundu

Müdür Demir, Tarsus'ta incelemelerde bulundu

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS(Mersin), (DHA)-MERSİN Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Tarsus İlçe Müdürlüğü'ne bağlı spor tesislerinde incelemelerde bulundu.
Demir'in Tarsus'taki incelemelerine göreve yeni başlayan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Öztürk, Eğitim, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdürü Berna Kulaç ve Yatırım İnşaat Birimi Şube Müdürü Abdullah Çakmak eşlik etti. Demir, ilk olarak ilçede faaliyet gösteren spor tesisleri, gençlik merkezi ve öğrenci yurtlarında yapılan çalışmalarla ilgili Tarsus ilçe müdürü Mehmet Öztürk'ten bilgi aldı.
Türkiye’nin en büyük ilçesi Tarsus’un 350 bin nüfusuyla 59 kentten büyük olduğuna vurgu yapan Demir, "Tarsus ilçemiz tarihi kültürel zenginliğinin yanı sıra genç nüfusuyla potansiyeli yüksek bir ilçemiz. İlçe gençliğinin nezih ve güvenli mekanlarda spor, faaliyet ve konaklama yapabilmesi için İl Müdürlüğü olarak bütün imkan ve kabiliyetimizi seferber ediyoruz. Mevcut tesislerimizin artık Tarsus'un gençliğine ve sporuna yetişmediğinin farkındayız. İl Müdürlüğü olarak gerek spor, gerek gençlik, gerekse yurt hizmetlerimizde özellikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz için var gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI


 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber