Geri Dön
YenişehirBaşkan Özyiğit, zabıta personeliyle buluştu

Başkan Özyiğit, zabıta personeliyle buluştu

Başkan Özyiğit, zabıta personeliyle buluştu

Başkan Özyiğit, zabıta personeliyle buluştu

MERSİN, (DHA)-MERSİN'de, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Başkan Özyiğit, zabıta ekiplerinin her zaman büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirdiğini söyledi.
Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Zabıta Haftası kapsamında CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte Yenişehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.
Büyük bir özveri ile çalışan zabıta personelinin gününü kutlayan Başkan Özyiğit, "İsterim ve dilerim ki zabıtalarımızın tırnağına zarar gelmesin. Onlar büyük bir özveri ile çalışıyor. Zaman zaman vatandaşla ya da toplumda huzursuzluk yaratan unsurlarla karşı karşıya geliyorlar. Onlara çalışmalarında başarılar diliyorum, emeklerine, yüreklerine sağlık. Bugün toplumda belirli bir huzuru ve güvenliği yakaladıysak bunda zabıtanın payı çok büyüktür" dedi.
CHP Milletvekili Alpay Antmen de, "Yenişehir’de yaşayan biri olarak Yenişehir Belediyesi zabıtalarımızın yoğun bir şekilde çalıştıklarını görüyoruz. Zabıta arkadaşlarımızın gününü kutluyorum. Belediye başkanları gibi çalışkanlar, kentimizin güzelleşmesi için güçlerini halka hizmet sevgisinden alıyorlar" diye konuştu.
Ziyaret sonunda Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit günün anısına CHP Milletvekili Alpay ve Zabıta Müdürü Ahmet Kurt ile birlikte pasta kesti.

FOTOĞRAFLI
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber