Geri Dön

Kaymakam Almalı: Artık, kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz

Kaymakam Almalı: Artık, kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz

Kaymakam Almalı: Artık, kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz

İbrahim EMÜL/DÜZİÇİ (Osmaniye), (DHA) - OSMANİYE'nin Düziçi İlçe Kaymakamı Mutlu Almalı, kentte koronavirüs salgını vakası bulunmadığını bildirdi.
Mutlu Almalı, 1 Haziran pazartesi günü itibarıyla salgın ile alakalı vaka bulunmadığını belirttiği açıklamada, şunları kaydetti: "Bugün itibari ile ilçemizde salgın ile alakalı pozitif vaka çok şükür bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere biz elimizden geldiğince sürecin başlangıcından itibaren tedbirleri sıkı bir şekilde almaya çalıştık. Rabbimizin de takdiri ile Bayramı da kazasız atlattık çok şükür. Şuan bu güzel durumda olmamıza vesile olan başta sağlık çalışanlarımıza, emniyet güçlerimize, vefa sosyal grubu çalışanlarımıza, muhtarlarımıza, mesai arkadaşlarımıza ve kurallara uyduğunuz için siz değerli Düziçililere çok teşekkür ediyorum. Söylediğimiz gibi süreç devam ediyor. Kurallara uymaya devam ediyoruz. Salgın bitene kadar hep birlikte mücadelemiz devam edecektir."
İlçe halkına seslenen Kaymakam Almalı, koronavirüs salgını ile mücadelede, yeni̇ bir döneme girildiğinin altını çizerek, "Artık, kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz. Lütfen rehavete kapılmayalım, tedbiri elden bırakmayalım. Maske takmaya, sosyal mesafeye ve el temizliğine dikkat edelim. Tüm kurallara hassasiyetle uyarak, bu dönemi de, inşallah hep birlikte aşacağız. Sabrınız ve dikkatiniz için teşekkür ederiz." dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber