Geri Dön
SivasVali Ayhan: Bu bayram kaza oranları azaldı

Vali Ayhan: Bu bayram kaza oranları azaldı

Vali Ayhan: Bu bayram kaza oranları azaldı

Vali Ayhan: Bu bayram kaza oranları azaldı

SİVAS, (DHA) - SİVAS Valisi Salih Ayhan, 9 günlük bayram tatilinde oluşan yoğunluğa rağmen kentteki trafik kazalarında ölü ve yaralanma sayısının azaldığını ifade etti. 
Sivas Valisi Salih Ayhan, 24 Temmuz Basın Bayramı çerçevesinde Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Vali Ayhan, Cemiyet Başkanı Muhittin Karahan, yönetim ve cemiyet üyeleri tarafından karşılandı. Şehir gündemi ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, gazetecilerin bayramını kutlayan Vali Ayhan, kent için önemli hizmetler yaptıklarını dile getirdi. Kurban Bayramı'nın şehirde sorunsuz bir şekilde geçtiğini ifade eden Vali Ayhan, yaşanan büyük yoğunluğu karşın bu yıl trafik kazalarındaki rakamların düşük olmasının sevindirici olduğunu dile getirdi. Vali Ayhan önceki yılların aksine bu yıl bayram tatili sürecinde yaşanan kazalarda sadece 5 kişinin hayatını kaybettiğini dile getirdi.
Koronavirüsle mücadele sürecinde aşılama çalışmalarının önemine değinen Vali Ayhan, sırası gelenlerin mutlaka aşısını olmasını istedi. Ayhan, pandemi sürecinde yeni kısıtlamaların gündeme gelmemesi için aşı çağrılarına karşı herkesin duyarlı olması gerektiğini vurguladı.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber