Geri Dön
TokatNiksar'dan Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına destek

Niksar'dan Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına destek

Niksar'dan Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına destek

Niksar'dan Manavgat'taki yangın söndürme çalışmalarına destek

Halil İbrahim YEL/TOKAT, (DHA)- TOKAT'ın Niksar ilçesi belediyesince, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki yangın nedeniyle bölgeye itfaiye aracı ve 3 personel gönderildi.
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın talimatıyla Manavgat ilçesinde devam eden yangının söndürme çalışmalarına destek vermek için harekete geçildi. Kentten bulunan 1 itfaiye aracı ile 3 personel Manavgat'a gitmek üzere yola çıktı. 
Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Acıda ve sevinçte birbirimize kenetlenmeyi güçlü bir şekilde ortaya koyabilen bir milletiz. Yangının çıktığı ilk andan itibaren yaşanan bütün olumsuzlukları tüm ülke olarak teessürle takip ediyoruz. Gerekli mercilerle hızlı bir şekilde iletişime geçtik ve belediye olarak itfaiye aracımız ile 3 personelimizi bölgeye sevk ettik. Ciğerlerimizi yakan bu yangın inşallah en kısa sürede kontrol altına alınır. Yangında hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize ise başsağlığı diliyorum. Yangından etkilenen bütün vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber